Зважені та щасливі

«Зважені та щасливі»: зустрічайте учасників нового сезону

Залишилося лише два тижні до старту найвагомішого шоу країни «Зважені та щасливі». Цього року головними учасниками стали 8 пар, які будуть позбавлятися не тільки від зайвої ваги, але і від проблем у відносинах. Глядачі з нетерпінням чекають знайомства з новими учасниками. І ми в ексклюзивному відео представляємо вам обличчя та історії тих, хто буде боротися в цьому році за перемогу!

Video: Зважені та щасливі: хто став учасниками в 2017 році

Хто став учасниками Зважені та щасливі в 2017 році? Зустрічайте учасників нового сезону Зважені та Щасливі зовсім скоро на телеканалі і сайті СТБ

У проект повернулися учасники другого сезону – Марта і Андрій. Вони знову набрали вагу через неприємну трагічну причину, яку – ви дізнаєтеся в нових випусках.

Допомагати їм в цьому будуть В’ячеслав Узелков та Марина Боржемская-Узелкова. Для багатьох їхня сім’я є прикладом для наслідування, тому не дивно, що тренери взяли на себе відповідальність не тільки за тіла, але і розум учасників.

Раніше в інтерв’ю Марина розповіла, чим новий сезон буде відрізнятися від попереднього.

«Цей сезон не тільки про схуднення. Він ще й про відносини. Кожна людина зможе побачити себе в учасниках і відчути їх. Можливо, навіть хтось побачить свої стосунки зі сторони. Мені здається, цей сезон допоможе багатьом парам розібратися один в одному і навчитися говорити правду, навіть гірку», – поділилася тренер.

31 серпня вийде перший випуск програми «Зважені та щасливі». Чи зможуть сімейні пари знайти компроміс і досягти бажаного результату – дивіться по четвергах о 20:00 на СТБ!

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.