Зважені та щасливі

Марина Узелкова розплакалася на тренуванні. Хто довів її до сліз?

На четвертому тижні зважування в проекті «Зважені та щасливі» команди обмінялися найслабшими, на їхню думку, учасниками. До чоловіків вирушила Ганна Голубцова, а на її місце прийшов Ярослав Самодаєв. Як почався його тиждень? І як він зміг довести до сліз всіх жінок і навіть Марину Узелкову?

4

Коли жінки дізналися, що Ярослав тиждень буде жити з ними, то не могли приховати своєї радості. Вони були впевнені: тепер у них з’явилася своя попелюшка у штанях. Однак дуже скоро вони поміняли свою думку про учасника з чоловічої команди. Адже на тренуванні з Мариною Боржемською-Узелковою Ярослав розкрився зовсім з іншого боку.

«Вони витягли мене за шкірки з під’їзду, посадили до машини і вивезли в кар’єр. Там один приставили до моєї голови пістолет, а інший тримав шприц з наркотиком … » – розповів Ярослав про те, що з ним сталося в його минулому житті.

5

Чому це сталося з Ярославом і хто були ці люди? А також – чому рідний батько, до якого чоловік звернувся по допомогу, сказав, що йому байдуже? Дивіться відповіді на ці та інші питання ПРЯМО ЗАРАЗ у випуску 4 сезону 6 «Зважені та щасливі»:

Video: Марина Узелкова розплакалася на тренуванні. Хто довів її до сліз?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.