Зважені та щасливі

Чи помститься учасник рідній команді, яка зробила його ізгоєм?

На четвертому тижні схуднення команди визначаться, хто з учасників найслабший. Лузери отримають чорні мітки, а також весь тиждень проведуть із суперниками. Разом із ними вони житимуть, змагатимуться, а на зважування повернуться до рідної команди. Однак, власникам чорних міток ні в якому разі не можна потрапляти в зону ризику на зважуванні! Інакше вони автоматично залишать табір.

Дивитися онлайн «Зважені та щасливі» 6 сезон 4 випуск від 22.09.2016 прямо зараз!

1

Кожного з лузерів команди суперників зустріли по різному. Перші – намагалися задобрити, щоб далі отримати допомогу на конкурсах. Другі – просто скористалися нагодою та на повну силу використали не дуже званого гостя.

Такими ж різними були і власники чорних міток на першому змаганні… Один бився в сумнівах, інший – горів жагою помсти рідній команді, яка зробила його вигнанцем. Масла в вогонь додавала ще й кругленька сума грошей!  Щоб її отримати, лузери повинні були гарненько потрудитися, аби рідна команда програла конкурс. Та чи зважилися двоє товстунів-вигнанців на такий крок? Що вони оберуть – дружбу чи гроші?

9

Втім, справжнє пекло чекало на власників чорних міток, коли вони повернулися до команди суперників після конкурсу! Лузери пройшли справжню школу виживання! Хто із власників чорних міток вирішить втекти із тренування? А кого доведуть до істерики?

А також, як визначення лузерів змусило учасників йти по головам і молити відіслати їх додому? І хто із вигнанців стане причиною програшу команди на зважуванні? Про це та багато іншого дізнаєтеся вже у четвер, 22 вересня, о 20:00 в проекті «Зважені та щасливі» на СТБ!

Тиждень влади найслабших! Не пропустіть!

Video: Чи помститься учасник рідній команді, яка зробила його ізгоєм?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.