Зважені та щасливі

Проект «Зважені та щасливі-6» відзняв завершення зйомок у таборі схуднення

Здавалося, що зовсім нещодавно ми писали про старт зйомок нового сезону найвагомішого шоу країни «Зважені та щасливі», прем’єра якого відбудеться у четвер, 1 вересня, о 20:00 на телеканалі СТБ. Але час летить дуже швидко…

узелков

Буквально на днях новий тренер шостого сезону Марина Боржемська-Узелкова на своїй сторінці в соціальній мережі повідомила, що зйомки у таборі схуднення вже закінчились: «Ми прожили маленьку історію в 4 місяці. Скільки ще чекає цікавого попереду … В’ячеслав Узелков, спасибі тобі за чесну і здорову конкуренцію! Я вдячна за безцінний досвід, який змогла придбати і за ту підтримку, в якій я так іноді потребувала … Ти неймовірна людина, з яким мені хочеться досягати і йти до нових цілей, досягнень спільно! Кохаю».

марина-слава-1

Знімальна група проекту «Зважені та щасливі-6» теж написала слова подяки тренерам: «Я БУДУ за вами сумувати, щоб ти не сумнівався, В’ячеслав Узелков! Особливо по Олівії», «Спасибі за цей час разом … », « Я буду сумувати!!!»))))».

Але якщо у ведучої, тренерів та знімальної групи проекту є невелика перерва перед ФІНАЛОМ, в якому ми і дізнаємося, хто ж стане переможцем шостого сезону «Зважені та щасливі», то у телеглядачів все ще попереду і у четвер, 1 вересня, о 20:00 вони тільки познайомляться з учасниками «Зважені та щасливі-6».

zh15

Не пропустіть найвагомішу прем’єру осені!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.