Зважені та щасливі

Після одного з випробувань учасницю забере швидка допомога

У цей четвер, 3 вересня, дев`ять сімей продовжать боротьбу із зайвою вагою. Для цього кожна команда обере одного лідера, який візьме на себе відповідальність за долю команди на проекті.

Головне завдання капітана – набрати найбільшу кількість балів під час проходження випробувань. Команда, яка зібрала найбільший сімейний «бюджет», отримає головний приз-імунітет на всю сім’ю.

Першим випробуванням стануть гонки на квадроциклах. Транспортом будуть управляти лідери, а їхні родини, прив’язані тросами, будуть бігти позаду. Щоб перемогти, лідери повністю втратять контроль над собою. Це випробування викличе сльози, істерики і взаємні образи в команді, а одну з учасниць відразу ж після випробування забере швидка допомога.

В’ячеслав Узєлков влаштує баттл лідерів, в якому, вперше в зеленій команді, Олександр візьме відповідальність на себе, виступивши замість своєї дружини Алли, а в жовтій команді Георгій доведе до сліз Ганну, зізнавшись, що його не влаштовує в її зовнішності.

Хто з капітанів виявиться досить азартним, щоб випробувати колесо фортуни? Сектори колеса можуть принести як бонуси команді, так і покарання.

А також шокуюче випробування для найслабших команд – лідерам та їх сім’ям доведеться витримати огидне випробування жабами і комахами, щоб продовжити боротьбу в шоу.

Не пропустіть відчайдушну битву із зайвою вагою в шоу «Зважені та щасливі» цього четверга, на телеканалі СТБ о 20:00.

Video: После одного из испытаний участницу заберет скорая помощь

В этот четверг, 3 сентября, девять семей продолжат борьбу с лишним весом. Для этого каждая команда выберет одного лидера, который возьмет на себя ответственность за судьбу команды на проекте.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.