Зважені та щасливі

Переможниця домашнього схуднення Таня Крикуненко хоче схуднути ще більше

Таня Крикуненко стала учасницею «Зважені та щасливі-4» за підсумками глядацького голосування. Саме її вибрала країна, і дівчина довела, що не дарма! Залишаючи проект, Таня пообіцяла, що обов’язково виграє домашнє схуднення! І ця мужня дівчина стримала слово!

Таня, редакція сайту вітає тебе із заслуженою перемогою та бажає подальших успіхів у всіх починаннях! Результат твоїх зусиль просто вражає, ти прекрасно виглядаєш! Вітаю! Скажи, ти розраховувала на перемогу? Адже йдучи з проекту, ти обіцяла виграти домашнє схуднення!

Я просто йшла до своєї мети. Взагалі, дуже хотілося побити рекорд Аліка Закревського, він схуд на 54.08%, я трохи не дотягла! Але все одно, я щаслива!

Ця перемога була очікуваною для тебе?

Рік тому я стояла на цій сцені і шалено хотіла стати учасницею четвертого сезону. І країна мене підтримала! Тоді я не могла повірити своєму щастю, тому, що мені випав такий шанс. За мене раділи друзі та близькі, а я не вірила. І зараз, коли я виграла домашнє схуднення, я також не вірю! Всі мене вітають, а я досі не вірю, начебто вже все, результат оголошений, а я чекаю підступу, настільки мені не віриться!

Победительница домашнего похудения Таня Крикуненко

Переможниця домашнього схуднення Таня Крикуненко

Ти в хорошій формі, які плани на майбутнє, будеш далі худнути?

Так, це поки не мій ідеал. Зізнаюся, що відображення, яке я бачу в дзеркалі, мені вже подобається, але прагнути ще є куди. До літа хочу скинути ще 20-30 кг. А зараз потрібно продовжувати приводити себе у форму. Зменшившись в талії на 70 см, потрібно ж кудись зайву шкіру подіти.

Читайте також: Як змінились учасники шоу «Зважені та щасливі-4» (Фото До та ПІСЛЯ)

Таня, на проекті у тебе склалися непрості стосунки з твоєю колегою по команді, а нині переможницею шоу Юлею Фоміної. Скажи, ти рада, що саме вона виграла? Як у вас відносини зараз?

Ми з Юлею не знайшли спільної мови, ну, різні ми люди. І в зв’язку з цим ми особливо і не спілкуємося зараз. Що стосується її перемоги, то я рада, в першу чергу, за нашого тренера, Вячеслава Узєлкова! А також за те, що наша команда показала відмінні результати, і саме представниці «зеленої» команди в переможцях!

Читайте також:Перше ексклюзивне інтерв’ю з переможницею «Зважені та щасливі-4» Юлією Фоміною

На останньому голосуванні тебе не підтримав Арпад, з яким у вас були дружні стосунки. Як ти розцінюєш його вчинок? Які у вас зараз стосунки?

Чомусь усі вважають, що цей вчинок Арпада мене образив. Це не так. Скажу, що мені він цим гірше не зробив, а от собі, можливо. Так, це був не самий логічний вчинок, але ми всі помиляємося. Я не тримала на нього зла, і ми чудово спілкуємося, підтримуємо один одного. У нас хороші стосунки!

Таня Крикуненко

Таня Крикуненко

Тань, проект позаду, скажи, що зрозуміла за цей час?

Я зрозуміла, що до проекту мені щастило з людьми, мене оточували прекрасні люди! Там же, довелося багато з чим зіткнутися, багато чого зрозуміти. Були різні ситуації, це велика школа життя. І це досвід. І, звичайно, зрозуміла, що ми часто знаходимо собі тисячі причин, щоб не робити чогось, посилаючись на втому або нестачу часу. Хоча насправді, потрібно тільки бажання, можна знайти час для того, щоб привести себе у форму, і чекати для цього 35 років не обов’язково.

Що б ти, могла побажати користувачам сайту, які зіткнулися з проблемою зайвої ваги?

Я хочу сказати, що людина, яка дійсно хоче схуднути, обов’язково знайде і спосіб і час! Потрібно вірити в себе і йти до своєї мети!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.