Зважені та щасливі

Проект покинув учасник, якого давно намагався «злити» весь табір

Арпад був схильний до повноти з дитинства. Але в ті часи впоратися з проблемою йому допомагав спорт. Він професійно займався американським футболом, поки нещасний випадок не зламав його спортивну кар’єру.

Через травму юнак був змушений залишити кар’єру спортсмена і стати тренером. Тоді вага почала неухильно повертатися. Але своє щастя Арпад знайшов в іншому. Він глава великої і дружної сім’ї, щасливий батько 5 дітей, з дружиною чекають ще шостого малюка.

Крім сім’ї Арпад  має будинок і ділянку, адже він фермер. Є й пристрасна любов – гори. Його мрія – показати краси гірських вершин своїм дітям, прищепити їм цю любов.

Здавалося, щасливе і безтурботне життя чоловіка, про яке мріяв би кожен. Але вага стала для нього тією проблемою, яка загородила шлях до цього щастя. По господарству все більше обов’язків лягає на плечі дружини, адже Арпаду важко з такою вагою повноцінно впоратися з роботою. Гори залишаються тільки мрією, і навіть танець, про який стільки років просить кохана, залишається недосяжною метою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закоханим довелось пережити розлуку вдруге

Поглянути на себе з боку йому допомогло участь у проекті «Хата на тата». Тоді прийшло усвідомлення того, що це вже не просто проблема, а катастрофа. Адже Арпад – веселий, розумний, сильний і молодий в душі людина, і єдиною перешкодою до повноцінного життя, є зайва вага.

Противостояние капитанов

Протистояння капітанів

З твердим наміром перемогти свою проблему Арпад прийшов на проект «Зважені та щасливі-4». І буквально одразу йому вдалося зарекомендувати себе як лідера. Майже одноголосно «Зелена» команда обрала його капітаном. Розум, сила, витривалість і націленість на результат допомогли йому отримати перемогу над одному випробуванні.

Правда, сила обернулася для нього зворотною стороною. У ньому бачили суперника. Через особливості його поведінки, характеру, вчинків, мало хто з решти учасників щиро ставився до Арпаду. Вже не один раз йому намагалися насолити, щоб він покинув проект. І на цьому тижні доля розпорядилася так, що додому поїхав саме він.

Подивитися, яким був шлях Арпада на проекті можна в ВІДЕО:

Video: Проект "Зважені та щасливі-4" покинул участник, которого давно пытался «слить» весь лагерь

В нем видели соперника. Из-за особенностей его поведения, характера, поступков, мало кто из оставшихся участников искренне относился к Арпаду. Уже не единожды ему пытались насолить, чтобы он покинул проект. И на этой неделе судьба распорядилась так, что домой поехал именно он.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.