Зважені та щасливі

Капітани «Синьої» і «Зеленої» команди зійшлися в протистоянні

Поки троє учасників знаходяться вдома, і не підозрюють про правила зважування цього тижня, у команд є унікальний шанс допомогти їм на зважуванні. У складному конкурсі вони можуть виграти бонус – мінус 1 кілограм. Це може врятувати всю команду. Але у випробуванні візьмуть участь тільки троє.

На невеликих платформах посеред води їм потрібно перестрибувати через провертаються лопаті.

Боротися за заповітний бонус стали троє: Віталій з «Червоної» команди, Олег з «синьої» команди, і Арпад з «Зеленої» команди.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Дружина Ігоря Антонюка відкрила йому свою таємницю

В результаті довгої боротьби за перемогу, першим випробування покинув Віталій. Протистояння продовжилося між двома капітанами: капітан «Синіх» Олег, і капітан «Зелених» Арпад. Саме між ними було протистояння на 5 тижні, коли потрібно було утримати в руках важкий диск. Тоді здобув перемогу Арпад. На цей раз Олег не збирається програвати, і зробить все, щоб добитися свого.

Чи зможе Олег взяти реванш і виграти у капітана «Зелених»? Дізнаєтеся, подивившись ВІДЕО:

Video: Соперники на проекте "Зважені та щасливі- 4" сошлись в противостоянии один на один

Пока трое участников находятся дома, и не подозревают о правилах взвешивания этой недели, у команд есть уникальный шанс помочь им на взвешивании. В сложном конкурсе они могут выиграть бонус – минус 1 килограмм. Это может спасти всю команду. Но в испытании возьмут участие только трое.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.