Зважені та щасливі

Тренер розкритикував «жовтих» через їх неприпустиму поведінку

За умовами шостого тижня проекту «Зважені та Щасливі» під жовтою лінією опиняються відразу кілька команд – цілий клан. Результати виявилися несподіваними і здивували практично всіх учасників.

нг

Клан, що складався з рожевої, помаранчевої і зеленої команд, переміг на зважуванні. «Ми програли конкурс, але виграли зважування», – раділа Оля з рожевої родини. Жовта команда цього тижня була ізгоєм, тому вони не залежали від кланів і працювали самі на себе. Їх показник на вагах, мінус один кілограм на двох, не на жарт розлютив тренера.

Читайже також: В’ячеслав Узєлков вирішив, що команди його бояться

«Про яке мінуси ти говориш? Ковбасу жереш – ось тобі і результат. Я викладаюся, розпинаюся, щоб бути між коричневими, зеленими і жовтими, бо їх всі не люблять. Я з ними працюю, а вони жеруть. Навіщо вони приїхали?», – не витримав В’ячеслав Узєлков.

В інтерв’ю Аня також зізналася, що через ставлення учасників вона майже не тренувалася, а більшу частину тижня лежала і їла разом з Георгієм заборонені продукти. Підсумки зважування показали, що на битві слабких боротимуться червона, синя і жовта команди. Учасники другого клану отримали довгоочікуваний подарунок – дзвінок рідним, який їх зворушив і обрадував.

Чому В’ячеслав Узєлков накричав на своїх підопічних, дізнайся у ВІДЕО:

Video: Тренер раскритиковал «желтых» из-за их недопустимого поведения

Желтая команда на этой неделе была изгоем, поэтому они не зависели от кланов и работали сами на себя. Их показатель на весах, минус один килограмм на двоих, не на шутку разозлил тренера.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.