Зважені та щасливі

В’ячеслав Узєлков вирішив, що команди його бояться

Однією з умов шостого тижня став вибір тренерів для занять, адже клани включали в себе команди, які займаються з різними наставниками. «Сьогодні вам необхідно буде визначитися, у кого з тренерів ви будете тренуватися весь тиждень», – сказала Аніта.

33

В’ячеслав Узєлков оголосив, що першими рішення прийме клан переможців, і дав командам 15 хвилин на роздуми. «Ми з Вікою хотіли відстоювати Ігоря», – поділилася Іра з червоної команди. Сестри висловили бажання займатися з тренером, яких добре їх знає. Коричневі, у свою чергу, не хотіли міняти В’ячеслава на кого-небудь іншого.

Однак рішення прийшло несподівано – Петро Керсанов, учасник синьої сім’ї, запропонував компроміс, а саме піти тренуватися до Аніти. Він пояснив свою пропозицію тим, що вона єдина, з ким вони ще не займалися. Руслан заявив, що заняття з нею не складні, і йому після тренувань з В’ячеславом нічого не страшно. «Ми хочемо відпочити і потренуватися з жінкою», – сказав учасник другому клану.

Читайже також: Команди купили суперникам пиво, ковбасу і солодощі

Тренери не очікували такої розв’язки, адже вони розраховували на інше рішення своїх команд. За вибором сімей, клан переможців на шостому тижні став підопічним Аніти Луценко, а друга половина команд – Ігоря Обухівського. «Вони просто мене побоялися», – зазначив В’ячеслав. Одна Раїса Репьянчук із зеленої родини до кінця відстоювала право займатися зі своїм тренером.

Як відбувався вибір тренерів, дивіться тут:

Video: Вячеслав Узелков решил, что команды его боятся

Тренеры не ожидали такой развязки, ведь они рассчитывали на другое решение своих команд. По выбору семей, клан победителей на шестой неделе стал подопечным Аниты Луценко, а вторая половина команд – Игоря Обуховского.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.