Зважені та щасливі

Команди купили суперникам пиво, ковбасу і солодощі

Після поділу команд на клани і виграшу в конкурсі, в якому знову виграв клан лідерів, прийшов час випробування їжею. Через нього проходять всі учасники всіх сезонів, адже саме через любов до шкідливої ​​їжі команди потрапили на проект. Клан, що складається з коричневої, червоної і синьої команд отримав право самостійно вибрати продукти для суперника.

hg

«Я не думаю, що вони куплять сало або тортики», – сподівалася Оля з рожевої сім’ї, але де там. Клан лідерів, навпаки, зробив на неї найбільші ставки, адже дівчина часто недопрацьовує і проявляє слабину. Переможці думали, що також може зірватися хтось із помаранчевих або зелених.

Читайже також: Всі команди захотіли об’єднатися з коричневою сім’єю

«Ми будемо раді, якщо наші суперники наїдяться« від пуза». Стануть на ваги – і буде плюс два, п’ять або шість», – ділилася своїми очікуваннями Віка з червоної команди. Женя розповів, що вони брали все, що бачили, і це були шкідлива і калорійна їжа. У візку у клану виявився білий хліб, ковбаса і копченості, торт і навіть пиво. Їхні суперники не зраділи таким продуктам і сказали, що не будуть все це їсти.

Як сім’ї вибирали продукти для суперників, дивіться тут:

Video: Команды купили соперникам пиво, колбасу и сладости

Клан лидеров получил право самостоятельно выбрать продукты для соперника. В тележке у семей оказался белый хлеб, колбаса , торт и даже пиво.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.