Зважені та щасливі

Всі команди захотіли об’єднатися з коричневою сім’єю

Шостий тиждень проекту «Зважені та Щасливі» буде як ніколи складним, адже учасники розділяться на 2 клани. Один з них сформує Руслан, команда якого отримала імунітет на 2 тижні і владу над учасниками, а в інший потраплять ті люди, що лишилися. Не все буде так просто, адже клан слабших сімей вибере ізгоїв – людей, які не будуть у складі ні першого, ні другого клану.

fgh

Переможці отримають приз тижня – дзвінок рідним по телефону. «Вже починають ділити, ворожнечу розвивати» – відчув недобре Саша із зеленої сім’ї, а Віка з команди червоних тільки посміялася: «Головне – не повбивати одне одного».

Учасники дуже хотіли поговорити з родичами, адже всі вони залишили вдома сім’ю заради участі в проекті. Заради нагороди родини були готові об’єднатися з коричневими. «Вони реально сильні і можуть «вирвати »дзвінок додому» – сказала «червона» Іра. Тільки Женя з родини в синьому не хотів бути напарником Руслана. «Коричневі – паршиві союзники», – сказав хлопець.

Читайте також:Петро з синьої команди зробив лікувальний масаж Саші із зеленої родини

Сім’я в коричневих футболках довго радилася, перебираючи кращі варіанти. У результаті до клану лідерів приєдналися червона і синя команди. Всі були шоковані вибором Руслана і його сім’ї, адже минулого тижня між Русланом та Женею виник конфлікт. «Ми вибирали за принципом, хто більше скидає ваги», – пояснила Наташа.

Ізгоями шостого тижня, за одноголосним рішенням, стала сім’я в жовтому. «Ми не будемо опускати руки», – пообіцяла Аня Цинцадзе.

Як відбувалося розділення учасників на клани, дивися у ВІДЕО:

Video: Все команды захотели объединиться с коричневой семьей

Победитель прошлой недели решал, с кем его команда будет проходить конкурсы и бороться за победу. В итоге большинство семей захотели объединиться с Русланом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.