Зважені та щасливі

Дружина Ігоря Антонюка відкрила йому свою таємницю

Проводячи час вдома, в учасників є можливість поспілкуватися з рідними по душам. Сім’я бачить не тільки зовнішні зміни, а й внутрішні зміни, які відбулися з худне. Саме ці зміни, довга розлука і сплеск емоцій розташовують до відвертих розмов. Дружина Ігоря Антонюка зважилася вперше за всі роки спільного життя дати чоловікові відверті листи і розповісти про те, чого їй так не вистачало. Але чи не стане це для Ігоря шоком? Чи не зірветься він після почутого?

ДИВІТЬСЯ  ТАКОЖ: Учасник, що поїхав додому врятував команду своїм результатом зважування

Юлія в теж час, вперше за два місяці дозволила собі розслабитися в компанії подруг. Приємно здивовані її видом, вони запропонували їй алкогольний коктейль. Одного разу, відпочиваючи в SPA-готелі, Юлія вже порушила заборону на алкоголь. Чи влаштує вона в цей раз? Або спокуса виявиться сильнішим?

Діма також зустрівся з давніми друзями, і відправився на дискотеку. Друзі, музика і випивка стануть важким випробуванням сили волі. Чи зможе він стримати слово, дане команді і Іванці?

Якою буде реакція Ігоря на одкровення від дружини? Про це ви дізнаєтеся, подивившись ВІДЕО:

Video: Дружина Ігоря Антонюка відкрила йому свою таємницю

Проводя время дома, у участников есть возможность пообщаться с родными по душам. Семья видит не только внешние изменения, но и внутренние перемены, которые произошли с худеющими. Именно эти перемены, долгая разлука и всплеск эмоций располагают к откровенным разговорам. Жена Игоря Антонюка решилась впервые за все годы совместной жизни дать мужу откровенные письма и рассказать о том, чего ей так не хватало. Но не станет ли это для Игоря шоком? Не сорвется ли он после услышанного?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.