Зважені та щасливі

Юлія Фоміна розлучилась з чоловіком і повернеться в проект «Зважені та щасливі»

Переможниця четвертого сезону проекту «Зваженi та щаслівi» Юлія Фоміна в ексклюзивному інтерв’ю сайту СТБ зізналася, що розлучилася з чоловіком, а також пояснила свою появу серед учасників нового сезону найвагомішого проекту країни.

Юля, розкажіть, будь ласка, чи продовжуєте Ви підтримувати свою вагу після проекту?

Звичайно, продовжую і навіть намагаюся схуднути трошки. Я тренуюся по 3-5 разів на тиждень, повністю дотримуюся правильного харчування, що робила і на проекті, нічого зайвого собі не дозволяю. Моя вага зараз складає 63 кг. (Прим.ред. – Юля Фоміна зробила неможливе, зі 118 кг їй вдалося скинути до 56 кг!)

Чи часто дозволяєте собі з’їсти щось «заборонене»?

Я можу собі дозволити з’їсти більше фруктів і свіжих соків. Коли я худла, я обмежувала їх вживання, а зараз можу собі це дозволити. Солодке і борошняне я абсолютно виключила і через рік мені цього навіть не хочеться.

Юлия Фомина

Юлія Фоміна

Вдалося домогтися бажаного рельєфу?

Ні, рельєфу досягти поки не вдалося. Я дуже цього хочу і розумію, що до цього потрібно докласти ще багато зусиль. Адже після ваги майже 120 кг отримати ідеальне тіло за рік дуже складно.

Як складаються стосунки з чоловіком?

З чоловіком ми розлучилися, проте залишилися в дружніх стосунках. Можливо, відіграло роль моє нове життя, мої нові захоплення, у мене зараз трохи інші цінності. Я захотіла жити трохи по-іншому. Наше життя за минулий рік дуже змінилася, тому розлучилися. Не думаю, що на це вплинула участь у проекті, швидше мій новий спосіб життя. І ми не змогли знайти спільну мову і разом жити.

Юлия Фомина стала победительницей 4 сезона!

Юлія Фоміна стала переможницею 4 сезона!

Читайте також: Учасниця «Зваженi та щаслівi» стала моделлю

Несподівана новина для нас. Адже ви на проект йшли, щоб завести з чоловіком дитину, так як довго хотіли завагітніти, але через вагу не виходило … Відповідно зараз ця мета пішла на другий план?

Ця ціль не пішла на другий план. Я все ще хочу сім’ю, дітей і це моя головна мета.

У попередніх інтерв’ю Ви розповідали про своє бажання закінчити школу фітнес-тренерів, щоб допомагати іншим людям. Реалізували Ви свої плани?

Я закінчила курси по правильному харчуванню, проте використовую нові знання тільки для себе, тому що легше говорити про те, що ти можеш допомагати, ніж це робити. А я все-таки не фахівець і в якийсь момент зрозуміла, що допомагати іншим повинні фахівці, такі як наші тренери, дієтологи, люди, які багато років цим займаються.

Ви підтримуєте стосунки з учасниками проекту? А також з вашим тренером Вячеславом Узєлковим?

Так, підтримую стосунки з тими, з ким дружила на проекті – з Альоною Вороновою і Наташею Солодкою. Ми часто бачимося і контролюємо один одного (сміється). Зі Славіком ми спілкуємося щотижня, я часто скидаю йому свої фотографії. Коли я буваю в Києві, ми намагаємося зустрітися. Він мене завжди підтримує, радить і допомагає.

А на роботу вже встигли влаштуватися?

Я зараз не працюю, а отримую другу освіту. У липні цього року я отримаю диплом і буду влаштовуватися на роботу за фахом – буду викладачем історії та права.

Чи правда те, що в новому сезоні проекту «Зваженi та щаслівi» ми вас також побачимо?

Так, ви мене побачите в новому сезоні проекту. Я з’явлюся в новому для всіх образі. Якому? Дізнаєтеся зовсім скоро.

Валерія Філон

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.