Зважені та щасливі

Іванка розповіла, чому Діма вирішив припинити їхні романтичні стосунки

Найромантичніша пара четвертого сезону проекту «Зважені та щасливі-4» Діма Завоюра та Іванка Марчук розпалась. Про це ексклюзивно повідомив  сайту STB.UA Діма. Ми одразу зателефонували Іванці аби з’ясувати, чи справді пара розійшлась за взаємної згоди.

Ці двоє знайшли один одного в таборі «Зважених». Під час змагань та випробувань проекту, вони підтримували один одного, а потім зізнались, що їхні стосунки – більше ніж дружба. Ще декілька тижнів тому, на фіналі четвертого сезону у закоханих все було серйозно, і вони виглядали щасливими. Але виявилось, що пара-таки вирішила припинити стосунки.

«Ініціатором нашого розставання був Діма. Ще на фіналі ми були разом і планували наше спільне майбутнє. Хотілось почати все з чистої сторінки вже поза межами проекту. Але через тиждень після фіналу його думка кардинально змінилась. Він написав мені, що прийняв рішення припинити стосунки. Уявляєте, навіть не подзвонив, а написав», – розповіла Іванна.

Читайте також: Що сказав Діма про розрив стосунків з Іванкою?

Дівчина зізналась, що це її дуже образило і зараз вона переживає складний етап,  проте, вона не шкодує ні про що, і має намір рухатись вперед. Іванка дуже засмутилась через слова Діми, адже вона навіть не здогадувалась, що Діма замислився про розставання вже під час останньої зйомки:

«Однією з вагомих причин, звісно, була відстань. Але крім цього Діма пояснив, що йому було соромно на фіналі через те, що я не досягла таких успіхів, як він і не стала такою тендітною, як йому хотілось».

Читайте також: Юлія Фоміна розповіла про подальші цілі

Але сильна та вольова Іванка не збирається зациклюватись на невдачі і зізнається, що зараз з головою поринає в навчання:

«Хоч це і боляче та мої почуття були щирими, шкодувати нема про що. Не склалось, значить, я варта іншого та кращого. Попереду у мене закінчення навчання, випускний. А поруч надійні друзі  і підтримка батьків. До речі, тепер вся моя родина харчується зі мною, виключно за принципами здорового харчування».

Video: Иванка рассказала, почему Дима решил прекратить их романтические отношения

Самая романтичная пара четвертого сезона проекта «Зважені та щасливі-4» Дима Завоюра Иванка Марчук разошлись. Мы сразу позвонили Иванке чтобы выяснить, действительно ли пара разошлась по взаимному согласию.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.