Зважені та щасливі

Інтимний підхід Аніти Луценко до тренування, допоміг встановити учасникам нові рекорди

Найсуворіший тренер проекту «Зважені та щасливі – 4» Аніта Луценко не перестає дивувати своєю винахідливістю. На цей раз сувора Аніта для того, щоб допомогти своїм підопічним, винайшла новий підхід. Провокаційні питання, які задавала Аніта прямо під час тренування, змусили учасників по-новому поглянути на свої досягнення, і надихнути на нові особисті рекорди.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: У боротьбі за бажання поїхати додому, учасники пересварилися

Поки команда заробляє важкою працею бонус для свого капітана, він не витрачав часу вдома даром. Скучивши за Ігорем, рідні накрили пишний стіл, що складається з тих страв, які він раніше так любив.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Рідні Діми Завоюри дізналися про відносини з Іванкою

Але чи зможе встояти рекордсмен по скиданню ваги перед смачною трапезою, або був випробував? Адже він поки не знає, що на контрольному зважуванні буде врахований тільки його скинуту вагу.

Дізнатися, що Аніта придумала можна, подивитися в ВІДЕО:

Video: Своим подходом к тренировке Анита Луценко вдохновила участников на рекорды

Самый строгий тренер проекта «Зважені та щасливі – 4» Анита Луценко не перестает удивлять своей находчивостью. На этот раз строгая Анита для того, чтобы помочь своим подопечным, изобрела новый подход. Провокационные вопросы, которые задавала Анита прямо во время тренировки, заставили участников по-новому взглянуть на свои достижения, и вдохновить на новые личные рекорды.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.