Зважені та щасливі

Рідні Діми Завоюри дізналися про його стосунки з Іванкою

Рідні Діми Завоюри та Юлі Фоміної були приємно здивовані не тільки зовнішніми змінами, а й внутрішніми змінами в поведінці своїх близьких.

Раніше закомплексований Діма зважився на участь у проекті, незважаючи на те, що бабуся, яка була для нього авторитетом, була проти. Це було перше самостійне рішення хлопця. Йдучи на проект, Діма хотів довести бабусі, що він дорослий і самостійний і може домогтися успіху, і вона стане його поважати за досягнення. Але не розчарує він її своїм результатом і змінами в поведінці?

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Інтимний підхід Аніти до тренування допоміг встановити учасникам рекорди

Юлія, яка спочатку не хотіла їхати додому, дуже хвилювалася перед зустріччю з чоловіком. Адже до проекту дівчина розуміла, що дружину попросту соромно за її зовнішній вигляд. Скинувши 25 кілограмів, учасниця вперше за два місяці постала перед рідними. Чи буде пишається муж досягненням коханої?

Але сім’ю Діми чекає ще одна новина. Сидячи за обіднім столом, вони вперше почують про Іванці, і про їхні романтичні стосунки.

Якою була реакція рідних Діми на новину про Іванці? Про це ви дізнаєтеся з ВІДЕО:

Video: Семья участника "Зважені та щасливі" Димы Завоюры узнала о его отношениях с Иванкой

семью Димы ждет еще одна новость. Сидя за обеденным столом, они впервые услышат об Иванке, и об их романтических отношениях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.