Зважені та щасливі

АНОНС: Заради перемоги учасникам доведеться тягнути 30-тонні вагони

У четвер, 28 серпня, о 20:00 стартує четвертий сезон найвагомішого шоу країни – «Зважені та щасливі»! Головною особливістю сезону є поділ учасників на три команди, відповідно до віку, і поява нового тренера – Вячеслава Узєлкова. Якими будуть його методи і чи допоможуть вони скласти гідну конкуренцію способам схуднення Ігоря Обуховського та Аніти Луценко?

На учасників чекає  наймасштабніше випробування за всі чотири сезону! Досвід старшого покоління змагатиметься проти азарту середніх і запальності молодших! Яка з якостей допоможе здобути перемогу? Хто з тренерів програє вже перший бій?
Також глядачів СТБ чекає знайомство з героями, серед яких найважча жінка за всі сезони, вага якої становить 198 кг! Священик, якому лікарі ставлять смертельний вирок, через вагу в 200 кг. Колишній байкер, вага якого заважає сісти на мотоцикл, колишній військовий, який боїться залишити дітей сиротами та багато інших. Всі вони різного віку, у кожного своя історія, але їх об’єднує спільне горе – зайва вага.
Учасників чекає ще одне, не менш легке випробування – зустріч з лікарем. Ніхто з них навіть не підозрював про більшість хворобов, які повільно, але дуже вірно відбирають у них решту життя.

Чия команда здобуде перемогу? Хто з учасників буде змушений покинути проект вже зараз? Про це ви дізнаєтеся вже завтра, о 20.00 на каналі СТБ!

Video: Ради победы участникам предстоит тянуть 30-тонные вагоны

В четверг, 28 августа, в 20:00 стартует четвертый сезон самого весомого шоу страны – «Зважені та щасливі»! Главной особенностью сезона является разделение участников на три команды, согласно возрасту, и появление нового тренера – Вячеслава Узелкова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.