Зважені та щасливі

Хто залишиться на проекті без напарника?

Минулого тижня шоу «Зважені та щасливі» покинула біла команда: держслужбовець Аліна Шолом та перукар Лариса Єфанова . Решта учасників після місяця інтенсивного схуднення стали помічати перші результати своєї роботи. Але п’ятий тиждень змінить в шоу абсолютно все – після зважування проект покине лише один учасник. На що підуть товстуни, щоб залишитися у таборі якщо не з партнером, то хоча б самому? Дивіться сьогодні (26 вересня) о 20:00 новий випуск шоу «Зважені та щасливі – 3» на СТБ!

З тих пір, як пари товстунів почали виснажливу гонку на схуднення, пройшов цілий місяць. За цей час вони звикли радіти перемогам і переживати гіркі поразки разом. Однак п’ятий тиждень покаже, на що здатний кожен учасник окремо. За його підсумком шоу покине не вся пара, а хтось один.

«Коли нам вперше сказали, що тепер йдуть по одному, для нас ця новина стала ударом», – зізналася рожева Марина.

Сьогодні ви побачите, як товстуни зійдуться в парних поєдинках з тими, кого самі оберуть собі в суперники. За перемогу в кожному з трьох конкурсів встановлено приз: мінус один кілограм на зважуванні.

«Це інтригує! Зіштовхнути лобами один одного, блін, це дуже цікаво!»
– упевнений Женя Могила.

Але хто наважиться кинути виклик самому сильному учаснику проекту? Кому оголосить війну його дружина Юля? І кому з дівчат доведеться вступити у нерівну схватку з чоловіком?

Спершу товстуни перевірять свої сили у конкурсі «Сумо», судити який буде чемпіонка світу та учасниця другого сезону шоу «Зважені та щасливі» Оля Давидко. Далі вони битимуться на велосипедній дуелі. Учасник, який проїде за три хвилини найбільшу відстань, отримає в якості додаткового призу лист із дому. І в третьому конкурсі товстунам-суперникам потрібно буде утримати вдвох 50-кілограмову колоду – хто перший кине, той і програє. Втім, головна дуель відбудеться у фіналі передачі, коли суперникам доведеться зважитися один проти одного…

Бажаєте знати, хто з учасників вперше за третій сезон залишиться у тренувальному таборі без підтримки? Тоді дивіться шоу «Зважені та щасливі» вже сьогодні (26 вересня ) о 20:00 в ефірі каналу СТБ – боротьба за струнку фігуру та щасливе життя буде жорсткою, як ніколи раніше!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.