Зважені та щасливі

Проект залишила ще одна пара учасників

Вчора (19 вересня) шоу «Зважені та щасливі – 3» покинула інтерактивна пара: держслужбовець Аліна Шолом та перукар Лариса Єфанова. Через те, що жінки вперше познайомилися тільки на проекті, вони за місяць так і не змогли знайти спільну мову, щоб продовжити своє перебування у тренувальному таборі.

37-річна держслужбовець Аліна Шолом прийшла на проект з вагою в 171 кілограм. Жінка почала товстіти у 24 роки після того, як вийшла заміж і народила. Аліна не тільки сідала на дієти, але й три рази кодувалася. Однак всі спроби схуднути самостійно виявилися безуспішними. Другий етап набору ваги трапився з Аліною після смерті коханого чоловіка, який завжди її підтримував. Жінка довела себе до інвалідного стану і прийшла у шоу «Зважені та щасливі», щоб нарешті вибратися з тієї ями, яку їй вирило страшне ожиріння. На момент вильоту з проекту Аліна потягнула на 159 кілограмів. Зараз вона важить 137.

26-річна перукар Лариса Єфанова прийшла на проект з вагою в 125 кілограмів. Проблеми з ожирінням почалися у неї ще в дитинстві – однокласники називали 87-кілограмову дівчинку «товстопузиком». У студентські роки, поки інші гуляли і веселилися, Лариса годинами просиджувала на самоті біля вікна своєї кімнати у гуртожитку. Сьогодні вона відчуває себе старою дівою, соромиться відвідувати батьків та відчуває труднощі в роботі, адже клієнти воліють, щоб їх обслуговували більш стрункі дівчата. Бажаючи вперше у житті закрутити роман з молодим чоловіком, Лариса прийшла на проект «Зважені та щасливі». Зараз вона важить 97 кілограмів.

Інтерв’ю з Аліною та Ларисою про те, як змінилося їхнє життя після проекту, читайте на нашому сайті у самий найближчий час!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.