Зважені та щасливі

«Лариса та Аліна – дуже сильні жінки», – Любаша

Вчора у пост-шоу проекту «Зважені та щасливі» зірковим гостем стала російська співачка і композитор Любаша. В
інтерв’ю сайту СТБ вона висловила свою думку щодо формату цього шоу, дала оцінку учасницям, що вибули, а також розкрила свій власний секрет здорового
схуднення.


Любашо, сьогодні ви були зірковим гостем у пост-шоу «Зважені та щасливі» – що взагалі думаєте про формат програми?

Коли мене запросили сюди, я подивилася деякі випуски шоу, щоб розуміти, куди йду. Дуже зворушливо, по-справжньому – програма щира. Все, що в ній показують, робиться не на показ, а заради допомоги людям. Чудово.

А чи бували проблеми з вагою у вас?

Ні, хіба що після пологів я погладшала на 10 кілограмів. У масштабах програми «Зважені та щасливі» це небагато. Але для артиста такі коливання ваги завжди дуже помітні. Щоб вирішити проблему, я звернулася до професійного дієтолога і почала займатися спортом. У результаті за два місяці я скинула 9 кілограмів. Я прийшла до думки, що контролювати вагу можна, контролюючи своє харчування. Я просто почала їсти звичну для себе їжу, але в менших кількостях.

Наприклад, що ви їсте на сніданок, обід і вечерю?

Вранці – вівсянку. На обід – все, що захочеться. І на вечерю теж ні в чому собі не відмовляю. Просто вживаю їжу маленькими порціями.

Ну, а зі спортом як у вас справи?

У нас біля будинку є велотрек – 5 кілометрів асфальтової дороги. І ми любимо гуляти там перед сном в чудовій компанії. Ми не бігаємо, але рухаємося активним кроком приблизно годину. Це допомагає тримати себе у формі.

Що думаєте про тих учасниць проекту, які вже вибули?

Лариса та Аліна – дуже сильні жінки. У кожної людини є своя проблема – просто хтось це приховує, а хтось ділиться з іншими людьми. Потрібно мати сили і характер, щоб розповісти про свою проблему перед усією країною. Неможливо без бажання зробити перший крок. Тому я вважаю, що у кожної з вибулих сьогодні учасниць дуже зворушлива історія. Таким завжди співпереживаєш – хочеться допомогти.

Особливістю третього сезону шоу «Зважені та щасливі» є те, що учасники змагаються парами. А у вашому житті є така людина, яка завжди поруч і готова допомогти?

Це Микола – він і мій чоловік, і продюсер, і директор, і юрист. Крім того, він мій найперший слухач і критик. Так що ми з ним працюємо в парі. Мені здається, ми не тягнемо один одного вниз, а навпаки – підштовхуємо вгору. Микола давно говорить мені, що нам потрібно залучити ще якихось людей, адже на двох у нас занадто багато роботи. Але ми боїмося, що коли з’явиться третя людина , вона буде тільки заважати.

Роман Щербаков

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.