Зважені та щасливі

Проект залишила ще одна пара учасників

Вчора (5 вересня) шоу «Зважені та щасливі – 3» залишили ринкові продавщиці Алла Петрова та Наталія Емінова. Будучи подругами у звичайному житті, вони і на проекті всіляко підтримували один одного, проте це не допомогло їм скинути достатню кількість кілограмів, щоб залишитися у тренувальному таборі…

32-річна продавщиця дитячих іграшок на ринку Алла Петрова прийшла на проект з вагою в 103 кілограми. Товстіти жінка почала після пологів. Ситуація погіршилася, коли вона вийшла на роботу, де харчувалася, в основному, булочками і бутербродами. Через зайву вагу Алла відчула, що до неї охолов рідний чоловік. Жінка вирішила схуднути, аби зберегти сім’ю. На проекті вона скинула 5 кілограмів. Зараз Алла важить 77.

40-річна продавщиця овочів на ринку Наталія Емінова прийшла на проект з вагою в 115 кілограмів. Товстіти жінка почала після того, як дізналася про зраду чоловіка, а ще через 8 років, коли її шлюб остаточно розпався, вона відчула себе самотньою та нікому не потрібною. Зайві кілограми поперли, коли вона почала заїдати душевний біль шкідливою їжею у дуже великих об’ємах. Наталія хоче схуднути, щоб змінити свою зовнішність й отримати найбажаніший приз – молодого коханця. На проекті вона скинула 7 кілограмів. Зараз Наталя важить 87.

Інтерв’ю з Аллою та Наталією про те, як змінилося їхнє життя після проекту, читайте на нашому сайті у самий найближчий час!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.