Зважені та щасливі

Учасники піднімуться на висоту триповерхового будинку і зроблять ставки на фізичні можливості один одного

Тиждень тому шоу «Зважені та щасливі» покинула блакитна команда: Тетяна Зіньків та її мачуха Олеся. Решта учасників зійшлися на думці, що причиною вибуття пари стала виключно лінь Тетяни. Чи зможуть товстунчики, які засвоїли цей урок, надалі стати для своїх напарників не тяжким грузом, а надійною опорою? Відповіді чекають вас уже сьогодні (5 вересня) о 20:00 у новому випуску шоу «Зважені та щасливі» на СТБ!

Залишившись у шоу на другий тиждень, 11 пар учасників раділи недовго – до тих пір, поки не прийшов час поборотися у черговому виснажливому конкурсі під назвою «Драбина». З милою посмішкою ведуча Олеся Жураковська пояснила його суть так:

«На шляху до схуднення вам доведеться подолати багато сходинок. І перші – вже сьогодні. Ви повинні якнайшвидше піднятися в гору по цих гігантським східцях. Кожна з них вище попередньої. Поодинці вам не впоратися, тому один буде підсаджувати свого партнера, а потім той – тягнути його зверху. На все про все у вас буде один час…»

_MG_0845_copy.jpg

Але хто з учасників першим підніметься на висоту триповерхового будинку і заробить мінус 2 кілограми на зважуванні? Чи зможе Марина Вдовенко пройти випробування з травмою руки? Через що мати і дочка з червоної команди покриють один одного матом? І з урахуванням того, що за кожну нескорену сходинку пару чекає плюс 1 кілограм до зважування – чи отримає хтось максимальне покарання?

_MG_1062_copy.jpg

Після виснажливого конкурсу «Сходи» учасників буде чекати не менш важке тренування під керівництвом Аніти Луценко:

«Нашою метою сьогодні буде визначити: хто у команді сильніший і хто слабший, а також хто готовий підтримувати і терпіти невдачі свого напарника».

Чи погодяться учасники доробляти вправи не тільки за себе, але і за знесилених напарників? Чому Аніта Луценко відмовиться тренувати коричневу команду? На що піде Юля, щоб повернути своїй парі тренера? І з яким невтішним діагнозом загримить до лікарні учасниця червоної команди Саша Мостовенко?

_MG_0881_copy.jpg

Другий конкурс цього тижня визначить, наскільки тверезо учасники оцінюють фізичні можливості один одного.

«Головне – це зробити правильну ставку
, – вважає ведуча Олеся Жураковська. – Якщо учасник завищить її надто сильно, напарник просто не впорається із завданням, а якщо ставка буде низька – вона одразу виб’є пару з боротьби».

Для багатьох учасників очікування їх напарників здадуться звірячими.

«Коли я побачив цифру, яку встановив мені малий для вправи на прес, я був відчув справжній жах, – зізнався Сергій Сапон-старший. – Ні, це абсолютно нереальна цифра!»

Чи виправдає батько високу ставку сина? Який «подаруночок» приготує хвора Саша Мостовенко для своєї мами? Кому з учасників дістанеться найвища ставка? І хто зробить все, щоб перемогти у конкурсі заради імунітету на майбутньому зважуванні?

_MG_0709_copy.jpg

Ну, а після фінального тренування другого тижня під керівництвом Ігоря Обухівського товстунам доведеться зробити черговий нелегкий вибір: яка команда покине шоу, ледь відчувши пристрасть до занять у спортзалі й тільки-но почавши звикати до суворої дієті?

Дивіться другий випуск шоу «Зважені та щасливі – 3» вже сьогодні (5 вересня) о 20:00 в ефірі каналу СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.