Зважені та щасливі

Проект покинули перші учасники

Учора (29 серпня) шоу «Зважені та щасливі – 3» покинули Олеся Зіньків та її падчерка Таня. Будучи подругами у звичайному житті, вони і на проекті всіляко підтримували одна одну, проте це не допомогло їм скинути достатню кількість кілограмів, щоб залишитися у тренувальному таборі…

23-річна вчителька італійської мови Тетяна Зіньків прийшла на проект з вагою в 122 кілограми. Дівчина почала гладшати ще у дитинстві, коли поїхала до Італії до своєї мами – у Тані не було друзів, вона погано встигала в школі, а мати її ніяк не підтримувала. У 14 років вже дуже товста дівчинка збунтувалася та повернулася на батьківщину. Через велику вагу лікарі поставили під питання її материнське щастя – Таня вирішила прийти на проект «Зважені та щасливі», аби влаштувати особисте життя і довести своїм батькам: вона заслуговує любові та поваги. На проекті вона скинула всього 2 кілограми. Зараз дівчина важить 110.

zinkiv-tanya_do-posle.jpg

Напарниця й мачуха Тані – 32-річна домогосподарка Олеся Зіньків – прийшла на проект з вагою в 106 кілограмів. Жінка розтовстіла після пологів і довела себе до того, що почала соромитися роздягатися перед власним чоловіком. Зневірившись схуднути самостійно і бажаючи допомогти своєї падчерці, Олеся прийшла на проект «Зважені та щасливі». За один тиждень вона скинула 2 кілограми. Зараз жінка важить 87.

zinkiv-olesya_do-posle.jpg

Інтерв’ю з Танею і Олесею про те, як змінилося їхнє життя після проекту, читайте на нашому сайті у самий найближчий час!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.