Світами за скарбами

Хто покинув «Світами за скарбами» у 5 випуску?

Це був останній епізод тревел-шоу в Римі, а для когось – і на проекті. Учасники боролися з усіх сил, аби не отримати чорну мітку. За правилами «Світами за скарбами» одній парі все-таки довелося відправитися додому. Хто це був – читайте в матеріалі.

кто покинул 5 вып сзс

31 березня у 5 випуску «Світами за скарбами» проект покинули Ольга Байбородіна та Віталій Потьомкін.

У попередніх епізодах ця пара лідирувала майже в кожному конкурсі, змушуючи нервувати інших. На цей раз Оля і Віталік двічі зайняли останні місця, за що відразу ж отримали чорну мітку.

У другому конкурсі пара погано впоралася із серенадою. У цьому завданні Віталік та Оля уперше зайняли п’яте місце. Наступний конкурс – озвучування фільму, після якого вони й отримали чорну мітку.

Виталик и Оляпок

Читайте також: Що приховали Олексій та Олександр, щоб посісти друге місце в конкурсі

Боротися за місце на проекті Олі та Віталіку довелося проти Льоші та Саші. Парам потрібно було попрацювати офіціантами і заробити якнайбільше грошей. Оля та Віталік отримали майже вдвічі менше, тому їм довелося попрощатися з іншими учасниками.

Як це було – дивіться у 5 випуску тревел-шоу «Світами за скарбами».

Video: Хто покинув «Світами за скарбами» у 5 випуску?

Це був останній епізод тревел-шоу в Римі, а для когось – і на проекті. Учасники боролися з усіх сил, аби не отримати чорну мітку. За правилами «Світами за скарбами» одній парі все-таки довелося відправитися додому.

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: