Світами за скарбами

Шлях переможців «Світами за скарбами» на проекті

Олександр Працков та Олексій Козачинський стали першими переможцями тревел-шоу «Світами за скарбами». Вони пройшли довгий і непростий шлях, щоб отримати бажаний скарб. Якими ж були пригоди цієї пари на проекті? Подробиці дізнаєтеся у матеріалі.

Друзів Олександра та Олексія об’єднує світ шоу-бізнесу. Олександр – директор модельного агентства, Олексій – соліст Кіровоградської обласної філармонії. Коли у Льоші намічається концерт, він завжди звертається до Сашка за стильним вбранням. Так із професійних стосунків вийшла справжня дружба.

поюедители (4)

Далі хлопці вирішили розбавити свої будні та вирушили у подорож під назвою «Світами за скарбами».

Читайте також: Як почалися пригоди «Світами за скарбами» у В’єтнамі

На проекті хлопці були головними жартівниками і могли скрасити своїм позитивом навіть найскладніші конкурси. Їхньому ставленню до труднощів, поразок і перемог можна тільки позаздрити. Саша і Льоша майже ніколи не впадала у відчай, а просто робили максимум того, що було в їхніх силах. Як бачимо, така формула веде до перемоги.

поюедители (1)

Під час тревел-шоу в цієї пари були і злети, і падіння. У якихось конкурсах вони справлялися на рівні з іншими учасниками, із чимось не справлялися, а в одному завданні взагалі вразили всіх: єдині виконали його. Тільки хлопці зуміли впоратися із круглим в’єтнамським човном, подолати перешкоду у вигляді бурхливого моря і добути прапорці своєї команди. Решта учасників із дивним транспортом і стихією взагалі не впоралися. Тут-то вже не було сумнівів: жага до перемоги у цієї пари – серйозніше нікуди.

поюедители (3)

Якось Льоша і Саша посіли друге місце в одному з «римських» конкурсів. Однак жоден із них не знав ні англійської, ні італійської мови. Як виявилося, у хлопців була шпаргалка, яку вони склали, приїхавши до Риму. Оскільки іноземними мовами вони не володіють, то вирішили написати міні-розмовник із часто вживаними виразами.

Читайте також: Які несподіванки чекали учасників у 12 епізоді

У Саші та Льоші тільки один раз була чорна мітка. Однак вони блискуче впоралися із завданням в битві за місце на проекті та продовжили боротися за скарб.

поюедители (2)

В останніх конкурсах ця пара немов отримала друге дихання: вони з кожним разом дивували все більше і придумували все оригінальніші способи вирішення завдань. Їхньому прагненню і витримці можна тільки повчитися! Мабуть, це і є секрет успіху переможців.

Ми вітаємо Олександра та Олексія із перемогою та бажаємо побільше подорожей і пригод!

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: