Світами за скарбами

Переможці «Світами за скарбами»: Ти не розумієш, що з тобою буде наступної хвилини

Переможці «Світами за скарбами» взяли участь в онлайн-конференції та відповіли на запитання користувачів із соціальних мереж. Олександр Працков і Олексій Козачинський поділилися враженнями про проект, своїми думками про подорожі та, як завжди, всіх розсмішили. На що витратять скарб переможці «Світами за скарбами» і в яких проектах СТБ готові брати участь, дізнаєтеся в нашому матеріалі.

минисзсконфа

Саша і Льоша розповіли, що дружать вже 10 років. Так довго їх пов’язують не лише спільні інтереси, а й робота, творчість.

Також Олексій зізнався, чим же його привабило і приємно здивувало тревел-шоу «Світами за скарбами»: «Спочатку проект заманив мене тим, що ти не розумієш, що з тобою буде наступної хвилини. Якщо ти сьогодні з чорною міткою, це не означає, що завтра у тебе її не заберуть. Якщо ти на першому місці весь тиждень, не означає, що у крайній програмі ти не вилетиш».

Читайте також: Переможці «Світами за скарбами» Льоша і Саша поділилися враженнями від проекту

За словами переможців, на проекті з ними відбувалося дуже багато смішних моментів. На онлайн-конференції вони детально розповіли про випадок з фонтаном, а також про пригоди з Морозенко.

Друзі сказали, що дуже зблизилися зі співробітниками телеканалу і проекту, стали справжньою родиною. Саша і Льоша отримують від прихильниць пропозиції брати участь в «Холостяку», «МастерШефі» та «Х-Факторі». Хлопці позитивно реагують на ці ідеї та навіть розповіли, що вже «стукають у двері деяких проектів, наприклад, «Битва екстрасенсів».

Читайте також: Шлях переможців «Світами за скарбами» на проекті

Призові гроші переможці хотіли витратити на навчання дітей вокалу, але влада їхнього міста вже їм допомогла. Тому Саша і Льоша вирішили вкладати в саморозвиток. Крім того, друзі згадали спільний проект, над яким працюють. Але поки це секрет.

Більше цікавих порад і смішних історій від переможців тревел-шоу «Світами за скарбами» почуєте, подивившись онлайн-конференцію.

Video: Онлайн-конференція з переможцями Світами за скарбами

Переможці Світами за скарбами взяли участь в онлайн-конференції і відповіли на запитання користувачів із соціальних мереж

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: