Світами за скарбами

Ведуча

 

Роза Аль-Намрі

Роза Аль-Намрі

Роза Аль-Намрі — учасниця шоу «Холостяк-3», ведуча пост-шоу «Як вийти заміж?» і нового тревел-шоу «Світами за скарбами».

Про роботу телеведучої Роза мріяла все життя і наполегливо йшла до своєї мети. Так, у 2010 році дівчина закінчила КНУ ім. І. К. Карпенка-Карого (майстерня А. Кочнєва) за фахом «диктор та ведучий програм ТБ». А вже у 2012 році у тому ж закладі (майстерня Л. Мужука) Роза освоїла спеціальність «організація кіно- і телепроцесів».

Свою кар’єру на телеканалі СТБ Роза розпочинала як журналіст популярного кулінарного шоу «МастерШеф». Через кілька років дівчина стала учасницею романтичного шоу «Холостяк». Своє життя з Холостяком Роза так і не пов’язала, зате після проекту стала журналістом програми «Неймовірна правда про зірок».

У 2014 році Роза повернулася до «Холостяка», але цього разу вже як ведуча пост-шоу «Як вийти заміж?». У студії Роза допомагала дівчатам розібратися з усіма тонкощами стосунків з чоловіками.

У 2017 році Роза Аль-Намрі стала ведучою нового тревел-шоу «Світами за скарбами». Прем’єра шоу запланована на 3 березня 2018 року.

Крім того, в послужному списку Рози кілька театральних і кіноролей:

  • Тетяна Ларіна – у виставі А. Кочнєва «Євгеній Онєгін» (2009);
  • Наташа – у виставі А. Кочнєва «Життя комах» (2010);
  • Джинна – у фільмі «Джинна» (2008, Україна);
  • Земфіра – у фільмі «Цигани» (2011, Україна).

Різностороння і талановита Роза паралельно з кар’єрою на ТБ викладає курси акторської майстерності та предмет «шоу-бізнес» у модельних школах. У вільний час дівчина займається спортом і вокалом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: