Світами за скарбами

Як розпалювалися пристрасті у фіналі «Світами за скарбами»

Настав довгоочікуваний фінал тревел-шоу «Світами за скарбами». Нарешті стало відомо, хто ж поїде додому з головним призом. Пари пройшли довгий і захопливий шлях на проекті, тож давайте дізнаємося, як він завершився. Подробиці про фінальний епізод знайдете в матеріалі.

У першому конкурсі фіналістам потрібно було з осколків посуду зробити точну копію мозаїки. У древньому храмі всі стіни виконані з такого матеріалу. Учасники повинні були впоратися із завданням за виділений час, а їхню роботу оцінював місцевий майстер. Мозаїка дівчаток отримала більше балів.

к1в14

Читайте також: Як почалися пригоди «Світами за скарбами» у В’єтнамі

У другому конкурсі учасники стали скульпторами. Їм потрібно було за допомогою глини і води зліпити копію статуї місцевого бога добробуту. Складність полягала в тому, що у цієї фігурки дуже багато дрібних деталей, які потрібно зобразити. За оцінкою майстра, перемогла статуя хлопців.

к2в14

Третій конкурс складався із кількох етапів. Щоб виконати завдання, потрібно було розгадати ребус, дістатися до потрібного місця і отримати вказівки. Так пари опинилися на ринку, де їм потрібно було з’їсти балют (варене яйце, в якому сформувався плід). Потім слід було записати три відео, на якому в’єтнамці говорять фразу «Світами за скарбами».

к3лебедь

Читайте також: Як учасники будували пліт та інші подробиці півфіналу

Далі був фінальний конкурс – за підказкою вгадати останнє місце зустрічі. Хто перший добереться до нього, стане переможцем проекту «Світами за скарбами».

Хто ж отримав скарб і як проходила боротьба за приз, дізнайтеся у 14 випуску «Світами за скарбами».

Video: Як розпалювалися пристрасті у фіналі Світами за скарбами

Настав довгоочікуваний фінал тревел-шоу Світами за скарбами. Нарешті стало відомо, хто ж поїде додому з головним призом

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: