Я соромлюсь свого тіла

Як відрізнити грибок від інших захворювань

За статистикою від грибка страждає кожен п’ятий житель нашої країни. Лікар проєкту «Я соромлюсь свого тіла» Катерина Безвершенко вирішила провести експеримент і з’ясувати, чи зможуть українці впізнати проблему «в обличчя». Щоб розвіяти міфи про грибкову інфекцію, ведуча озброїлася спеціальним реквізитом – муляжем руки, на котрій аж 7 проблемних ділянок. Чи визначать жителі нашої країни, які пальці вражені грибком?

2018-02-19_190230

Більше на тему: Де здати аналізи на ВІЛ в Україні: список центрів та перелік аналізів

Більшості опитаних вдалося діагностувати грибок практично на кожному пальці. Тим часом, початкова стадія саме цього захворювання була лише на одному. Лікар розповіла, що решта пальців уражені іншими хворобами – пухлиною, псоріазом і навіть екземою. Вся справа в тому, що визначити наявність або відсутність грибка на око неможливо. Саме тому при появі будь-яких тривожних симптомів важливо негайно звернутися до фахівця!

Провівши опитування, Катерина Безвершенко запросила учасників експерименту до підготовлених раніше ємностей із водою. Перед кожною посудиною – предмети, які позначають можливі шляхи зараження грибком. Дійсно безпечні – розчиняться у воді, а реальні загрози – залишаться цілими.

2018-02-21_114711

Більше на тему: Подагра: причини, симптоми, лікування

Як можна заразитися грибком

  • Взуття, в якому пітніє нога, створює сприятливе середовище для розвитку грибкової інфекції, навіть якщо носить її тільки одна людина.
  • Не менш сприятливі умови для поширення грибка забезпечує цукор. Тому учасники правильно обрали солодкий мафін.

2018-02-21_114959

Більше на тему: Чому болять п’яти та що з цим робити

  • Іще один фактор ризику – сауна, баня та басейн. У громадських місцях рекомендовано взувати закрите взуття, а не сланці.
  • Також частим місцем зараження грибком є ​​спортивні зали. Щоб захистити себе, слід класти рушники на тренажери, використовувати спортивні рукавички та магнезію.
  • Через те, що грибок поширюється спорами, земля – іще одне джерело хвороби.
  • Загроза зараження інфекцією нависає й над тими, чия професійна діяльність пов’язана з постійним контактом із мийними та дезінфікуючими засобами.

2018-02-21_115429

Більше на тему: Що має бути в домашній аптечці

А ось гроші –  джерело численних інфекцій –  насправді не впливають на зараження грибком.

Чи можна заразитися грибком в метро? Чи небезпечно тримати в руках жетон на проїзд? Чи провокує розвиток грибка вживання антибіотиків? Більше про експеримент дізнаєтеся з відео:

Video: Грибок: причини, симптоми, профілактика

Як відрізнити грибок від друними захворювань. Прічтни виникнення грибків, симптоми, профілактика

Читайте нас також у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: