Неймовірна правда про зірок

«Неймовірна правда про зірок»: відома дата старту нового сезону в 2022 році

15 січня на СТБ стартує новий сезон улюбленого проєкту про життя селебриті – «Неймовірна правда про зірок» Надія Матвєєва і Григорій Решетник продовжать розкривати глядачам найпотаємніші історії з життя українських і світових зірок. Як і раніше, програма виходитиме щосуботи в ранковому слоті о 9:30.

Неймовірна правда про зірок 2022 дата виходу

Більше на тему: Співачку Jerry Heil переслідує маніяк

У січні 2022 року після свят стартують нові випуски «Неймовірної правди про зірок», які стануть ще більш провокаційними та зацікавлять глядачів приголомшливими зізнаннями. Формат зазнає певних змін, проте на каналі СТБ так само щосуботи ви зможете насолодитися відвертими інтерв’ю зірок, побачити, як вони живуть та які вони в побуті. А в другій половині випуску відкриються інші факти про улюбленців публіки завдяки фільмам про невідомі сторони їхнього життя.

Уже в новому випуску розкриються таємниці щодо проєктів СТБ, прем’єри яких заплановані на весну 2022 року. Перші кадри зі зйомок 12-го сезону реаліті «Холостяк», головний герой якого незабаром опиниться в центрі уваги всієї країни! Подробиці з життя акторів топових українських фільмів та серіалів. А також уже цієї суботи суддя кулінарного проєкту «МастерШеф», шеф-кухар і ресторатор Ектор Хіменес-Браво в ексклюзивному інтерв’ю розповість про своє 50-річчя! За якими правилами живе іменитий шеф, і що про нього глядачі й уявити не могли?

Більше ексклюзивних новин про життя селебриті ви дізнаєтесь у проєкті «Неймовірна правда про зірок» щосуботи о 9:30. 

Video: Неймовірна правда про зірок 2022: відома дата старту нового сезону

Коли Неймовірна правда про зірки новий сезон Україна виходить в ефір телеканалу СТБ у 2022 році? Вже відома дата старту шоу. Неймовірна правда про зірок на СТБ. Неймовірна правда про зірок 2022: дата виходу нового сезону

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ.

Читайте також