Чоловік почав змінювати красуні-дружині під час її вагітності
26-річні кияни Руслан і Катя Лисенка знайомі зі шкільної лави. Перша шкільна любов переросла в шлюб і зараз вони виховують трьох дітей. Але не все так гладко складається у цієї красивої пари. Постійні зради Руслана змусили Катю подати документи на розлучення.
Руслан почав зраджувати дружині ще під час її вагітності. Постійні зради красуня Катя прощала Руслану. Також їй доводилося фінансувати вечірки невірного чоловіка, який, повертаючись додому п’яним, ображав дружину. Постійну агресію Руслан вихлюпував на неї і своїх дітей.
Здається, що Руслана абсолютно не турбує те, що Катя подала документи на розлучення. Незважаючи на те, що ініціатором розриву була жінка, вона вирішила зробити ще одну, останню, спробу врятувати свій шлюб.
«Мої діти страждають від того, що папа кривдить маму», – зізналася жінка. – Так навіщо терпіти постійні приниження і кожен раз боятися залишати чоловіка наодинці з дітьми? Я його люблю і хочу, щоб він став краще ».
Проект дав можливість парі побудувати свої відносини заново і повернути любов і повагу в будинок. Для цього у Каті і Руслана є три тижні. Якщо ситуація не зміниться, їм доведеться розлучитися. Чи зможуть вони врятувати свою сім’ю?