Врятуйте нашу сім’ю

Експерти в студії хором просили дівчину піти від чоловіка

На пост-шоу проекту «Врятуйте нашу сім’ю» Саша Жирносенко і Наташа Кружкова прийшли окремо. Після зйомок цивільне подружжя не жило разом, бо дівчина сподівалася на зміни з боку чоловіка. Але під час розмови з Сашком стало ясно, що усвідомлювати свої помилки він почав всього за день-два до зустрічі в студії.

it

 

Дивіться також: Давай поговоримо про секс

Олександра перевірили на «Детекторі брехні», і результати виявилися просто шокуючими. Чоловік спробував обдурити поліграф майже в кожній відповіді. З’ясувалося, що він зраджував дівчині, не хоче з нею сім’ю, дітей і брав участь в проекті тільки для того, щоб заявити про себе як про громадського діяча. Дружина побачила, як її чоловік відмовився переступити через гордість заради неї, і не змогла стримати сліз.

Читайте також: Чоловік відмовився помити 21 унітаз за 35 тисяч гривень

Коли експерти і гості в студії дізналися всю правду, то стали хором відмовляти Наташу сходитися з її цивільним чоловіком. Але незважаючи на загальні настанови, дівчина прийняла рішення дати своїй коханій людині останній шанс виправитися. Щоб довести дружині серйозність своїх намірів, Олександр помив злощасний унітаз, який не захотів чистити в одному із завдань під час зйомок. Також чоловік пообіцяв придбати для Наталії сертифікат на навчання, запевнивши всіх, що гроші на нього вже є. Чи зможе герой скористатися своїм шансом, покаже час.

Чому експерти вмовляли Наталю піти від Олександра, дізнайтеся в ВІДЕО:

Video: Эксперты в студии хором просили девушку уйти от мужа

Когда эксперты и гости в студии узнали правду, то стали хором отговаривать Наташу сходиться с ее гражданским мужем. Но девушка приняла решение дать Александру последний шанс.

Частина 1 з 2

Частина 2 з 2

Дивіться попередній випуск прямо зараз!

Читайте також