Врятуйте нашу сім’ю

Чоловік відмовився помити 21 унітаз за 35 тисяч гривень

Цивільне подружжя звернулося на проект, щоб спробувати врятувати свою сім’ю, яка руйнувалася через егоїзм одного з партнерів. Безробітний Олександр вже рік не шукав спосіб заробити гроші, витрачаючи весь час на боротьбу з корупцією в рідній Одесі. Його дружина Наталя Кружкова скаржилася на безпечність коханого і сама тягнула на собі всю сім’ю. Героя все ж змусили піти працювати в ЖЕК, щоб зрозуміти ціну зусиль його другої половини. Однак Саша вже через короткий час втомився і перехотів трудитися. «Скажіть спасибі, що ми не звільнили вас за статтею», – сказав йому керівник на прощання.

88

Дивіться також: Давай поговоримо про секс

Саша Жиросенко допомагав вистежувати і ловити хабарників, ходив на збори і спостерігав за діями продажних чиновників в інтернеті. Дружина не проти такої діяльності, якщо б тільки вона приносила хоч якийсь дохід. Команда проекту вирішила перевірити, наскільки це важко, і дала подібне завдання Наташі. Їй довелося шукати гроші і залучати до благодійної акції велику кількість народу. Мета дуже благородна, адже допомогти потрібно немовлятам. Жінці було дуже важко впоратися із завданням, адже вона сама хоче стати мамою і дуже трепетно ​​ставиться до малюків.

Читайте також:  Як зрозуміти, що чоловік вас використовує?

Також Наташі запропонували пройти ще кілька випробувань, щоб вона відчула, як багато робить і як мало отримує віддачі. Учасниці потрібно було самотужки провезти візок, в якій сидить її «король» чоловік. «Це було дуже принизливо», – розплакалася вона після того, що сталося. Дівчина впоралася і з іншим завданням, перемігши страх висоти.

Читайте також:  Чи можливі стосунки з егоїстом. Думка психолога

Ведучий проекту Дмитро Карпачов вирішив мотивувати Олександра вигідною угодою, завдяки якій герой може виграти сертифікат на навчання дружини вартістю 35000 гривень. Але для того, щоб його отримати, від Саші потрібно було переступити через свою гордість і помити 2 десятка унітазів для нужденних людей. Саша визнав це приниженням і задумався, чи потрібне це навчання його обраниці. «Я про цю мрію Наташі перший раз чую», – пожартував Олександр.

Що вибрав чоловік? І навіщо ведучий вчинив жорсткий вчинок з призом для Наташі? Дізнайтеся в ВІДЕО:

Video: Участник проекта поставил свои принципы выше семьи

Мужчина-эгоист не захотел менять в себе ничего, так как считал, что в большей степени в их проблемах виновата его женщина.

Частина 1 з 4

Частина 2 з 4

Частина 3 з 4

Частина 4 з 4

Дивіться попередній випуск прямо зараз!

Читайте також