Врятуйте нашу сім’ю

Безробітний борець з корупцією живе за рахунок цивільної дружини

На проект «Врятуйте нашу сім’ю» звернулося подружжя: 26-річна Наталія Кружкова і 31-річний Олександр Жиросенко. Пара разом вже 4 роки, і головною проблемою сім’ї стало те, що чоловік вже рік не працює і навіть не намагається знайти спосіб приносити гроші додому. Замість цього Саша займається активною громадською діяльністю і бореться з корупцією. Коли ловити на гарячому нікого, чоловік просто відпочиває в своє задоволення.

7772

Наташа працює перукарем по 12 годин на добу, забезпечує сім’ю, займається усіма домашніми справами і навіть виступає стилістом для свого коханого, адже Саша дуже стежить за своєю зовнішністю. На всі спроби Наташі змусити цивільного чоловіка піти працювати він відзначає, що вантажником або продавцем він працювати не піде, а боротьба з корупцією – це для нього своєрідна робота.

Читайте також: Чи можливі стосунки з егоїстом. Думка психолога

Незважаючи на те, що пара вже довгий час разом, чоловік все ще не зробив коханій пропозицію, бо, за його словами, Наталчині істерики заважають йому жити. Дівчина мріє про весілля, дітей та повноцінному жіноче щастя, але все частіше думає, що з її обранцем все це неможливо. Героям належить пройти складний шлях, щоб налагодити стосунки. Вони зіткнуться з випробуваннями, в яких їм потрібно буде боротися зі страхом, виконати бажання один одного, а Саші представиться можливість втілити Наташино мрію. Але все не може бути просто. Чоловікові доведеться виконати дуже неприємне завдання, щоб довести, що заради дружини від дійсно готовий на все, як стверджує сам.

Чи вийде у Наташі довести чоловікові, що його діяльність – не така важка, як її робота? І чи зможе Олександр переступити через гордість заради своєї дружини? Дивіться заключний випуск п’ятого сезону проекту «Врятуйте нашу сім’ю» сьогодні, 1 березня, о 20:00 на СТБ!

Video: Безработный борец с коррупцией живет за счет гражданской жены

Александр и Наталья вместе уже 4 года, и главной проблемой семьи стало то, что муж уже год не работает и даже не пытается найти способ приносить деньги в дом.

Читайте також