Давай поговоримо про секс

Як стати ідеальною коханкою в ліжку з чоловіком

Яка вона, дівчина, про яку мріє кожен чоловік, що вона повинна вміти та робити? Що насправді подобається партнеру, як доставити йому максимальну насолоду і стати для нього ідеальною коханкою? Питання як стати кращою у ліжку час від часу ставить перед собою кожна дівчина. Давайте розберемося, як стати ідеальною в ліжку.

Як стати ідеальною в ліжку

Розкута. Не варто бути занадто сором’язливою у ліжку і вдавати, ніби секс подобається тільки чоловікові. Звичайно, це не означає, що потрібно приміряти на себе образи героїнь фільмів для дорослих або поводитися вульгарно, але надмірна скромність у цій справі буде зайвою.

Читайте також: Сексуальні фантазії: про що мріють чоловіки?

Ініціативна. Не варто чекати постійної ініціативи від чоловіка. Почніть першою і стежте за реакцією вашого партнера. Щоб це не стало звичною поведінкою, робіть так періодично задля різноманітності. А коли ініціативу проявляє чоловік, не вдавайте, ніби йдете на великі жертви – така поведінка знищить бажання у будь-якої людини.

Як стати ідеальною в ліжку

Знає, що подобається чоловікові. Ерогенні зони і натискання на правильні точки – справжнє мистецтво, адже доставити неземне задоволення можна не тільки статевим актом, а й самою лише прелюдією. Почитайте літературу, уважно вивчайте свого партнера, запам’ятовуйте його реакції на ті чи інші дії та отримаєте результат.

Не думає про секс, а займається ним! Багато представниць прекрасної статі думають про те, що хочуть отримати задоволення, будують в голові очікування і міркування на цю тему, навіть в момент самого процесу. Вимкніть думки, забудьте про все, крім того, хто в цей момент з вами, і сконцентруйтеся на своїх відчуттях.

Любить своє тіло. Не варто говорити чоловікові про свої недоліки або думати про них самій. Це не те місце і зовсім не той час! Щойно ви полюбите своє тіло і приймете його таким, яке воно є, чоловік це відчує і полюбить його ще більше.

Бажає принести задоволення, а не отримати. Саме цей фактор дуже важливий. У сучасному світі все більше ми думаємо про себе, а не про когось, навіть включаючи кохану людину. Повірте, як тільки ви зробите все, щоб партнер був повністю задоволений, він зробить це і для вас.

Дивує і експериментує. Складно уявити успішне статеве життя, особливо довгі роки з однією людиною, без різноманітності. Спробуйте нові позиції або незвичайні місця, приміряйте нові образи або ролі, навчіться техніці еротичного масажу, влаштуйте романтичний вечір або використовуйте секс-іграшки. Варіанти є на будь-який смак, головне – бажання і трішечки фантазії!

Як стати ідеальною в ліжку

Читайте також: Інтимні іграшки: що варто спробувати

Не говорить зайвого. Майже всі дівчата люблять поговорити, але іноді це буває зовсім недоречно, особливо якщо в ліжку ви вирішили обговорити комунальні платежі, нові покупки або сімейні проблеми. В такому разі чоловік може розцінити це як маніпуляцію з вашого боку, або ж подумати, що йому абсолютно не вдалося подарувати вам насолоду.

Відчуває свого чоловіка! Порад ви можете почути багато, а ось зрозуміти, що діє саме на вашого партнера, можна тільки шляхом спроб і практики. Вивчайте один одного, будьте уважні до дрібниць – задоволення від сексу і увага з боку партнера посилиться в кілька разів.

Читайте також: Які існують типи коханок

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: