Давай поговоримо про секс

Біль під час сексу: найпоширеніші причини

З неприємними відчуттями під час такої приємної дії стикалися багато з нас. Біль при статевому акті – що це: норма або сигнал про серйозну загрозу? Чи варто щось робити в таких випадках і якими можуть бути причини – читайте в нашому матеріалі!

640

Будь-яким больовим відчуттям слід приділяти належну увагу. Для початку потрібно визначити характер болю та періодичність. Якщо неприємні відчуття трапляються рідко, зверніть увагу, в який час циклу це відбувається і обговоріть це з вашим лікарем.

Единоразові болі при статевому акті у жінок, в більшості випадків, не так страшні. Вони можуть бути наслідком незручного положення тіла, недостатньої кількості лубриканту чи надмірно різкого проникнення. Причиною в таких випадках бувають не тільки фізіологічні порушення, а й психологічні, адже сухість може бути викликана як недостатнім збудженням, наприклад, через відсутність попередніх ласк або негативним емоційним станом, так і порушенням гормонального фону або мікрофлори статевих органів.

Читайте також: ТОП-10 причин відсутності оргазму у жінок

З систематичними болями інша справа. Вони можуть бути симптомом серйозніших захворювань і вимагають медичного обстеження. Відчутні, але не різкі болі при статевому акті, а також незначні кров’янисті виділення часто говорять про захворювання шийки матки, а також запальні процеси. Якщо болі з’являються при однакових діях під час сексу, це може бути симптомом наявності спайок у малому тазу.

Біль під час введення статевого члена найчастіше пов’язаний із запальними процесами статевих губ або піхви. Такі процеси, швидше за все, будуть давати про себе знати не лише під час заняття коханням, але і виражатися у повсякденному житті наявністю сверблячки, неприємних відчуттів, специфічного запаху або виділень.

Біль внизу живота може говорити про наявність інфекції або запалення в сечовому міхурі, наприклад, циститі. В такому випадку неприємні відчуття також будуть виявлятися не лише при статевому акті. Часте сечовипускання, колючі болі, підвищена температура – це далеко не всі симптоми, які можуть спостерігатися. Також подібні відчуття можуть говорити про наявність кістозних утворень, що можна визначити напевно, відправившись на ультразвукове дослідження.

Біль під час сексу: поширені причини

Також причиною больових відчуттів може бути післяпологовий період у жінки. Якщо ви відчуваєте не тільки дискомфорт, але і гострий біль – обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

Причиною неприємних відчуттів можуть бути і травми, защемлення нерва, хребців і т.д. З цією проблемою також не варто боротися самостійно. Рушайте на прийом до лікаря, аби вирішити проблему без ускладнень.

Найчастіше больові відчуття під час статевого акту зустрічаються у жінок, але неприємні моменти бувають і у чоловіків. Такі процеси можуть відбуватися при наявності інфекції сечівника, запалення головки статевого члена. Також тривожним явищем варто вважати і різні висипання, тріщини, почервоніння або гнійні виділення. Біль живота може бути симптомом і простатиту або пухлин.

Біль під час сексу: поширені причини

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: