Давай поговоримо про секс

Анальний секс: як отримати максимальне задоволення

Анальний секс – це тема для дискусій багатьох фахівців, а також камінь спотикання в житті чималої кількості пар. Деякі дівчата навіть чути не хочуть про подібні фантазії коханого чоловіка, а ось інші отримують від цього незрівнянне з іншими видами інтимної близькості задоволення! Що варто обов’язково врахувати при підготовці до анального сексу, як уникнути больових відчуттів і занесення інфекцій? Ми підібрали для вас найкращі поради, як отримати задоволення від анального сексу.

640

Анальний секс вимагає особливої ​​підготовки. Але якщо ви підійдете до процесу з належною відповідальністю, уникнути негативних наслідків та отримати насолоду цілком реально.

Психологічна готовність

Далеко не для кожної людини такий формат інтимної близькості є прийнятним. Обов’язково обговоріть з вашою половинкою свої бажання, з’ясувавши всі страхи партнера, якщо вони є. Тільки коли ви дійдете спільної згоди – можна задуматися про подальші дії. В жодному разі не тисніть на партнера, адже ви не хотіли б, щоб вас змушували робити те, що здається вам неприйнятним?

Читайте також: Як стати розкутішою в сексі

Інтимна гігієна

Аби уникнути занесення інфекцій та неприємних відчуттів, обов’язково прийміть душ перед анальним сексом. Якщо ви хвилюєтеся, чи достатньо чисті, використайте клізму.

Використовуйте лубрикант

Використання лубриканту не лише мінімізує больові відчуття у дівчини, а й допоможе уникнути мікротріщин та пошкоджень прямої кишки.

Приділіть час прелюдії

Аби все пройшло вдало, дівчина повинна бути повністю розслабленою. Стимулюйте ерогенні зони, зробіть масаж, приділяючи особливу увагу зоні між сідницями. Важливо розуміти, що якщо м’язи не будуть розслаблені, навряд чи анальний секс принесе їй задоволення. Але ж деякі дівчата не просто отримують насолоду, а й відчувають вищий її пік при цьому виді сексу. Тому підійдіть відповідально до того, щоб підготувати дівчину.

Виберіть зручну позу

Найзручніші для анального сексу пози: колінно-ліктьова, на боці та наїзниця. Відчувайте своє тіло, підкажіть партнерові, які дії приносять вам більшу насолоду і розслаблення. Пробуйте, з часом ви знайдете ту позу, в якій отримуєте найбільше задоволення.

Використовуйте інтимні іграшки для підготовки

До самого проникнення краще скористатися інтимними іграшками, такими як кульки, анальна пробка або просто розробіть за допомогою двох пальців. І не забувайте про лубрикант.

Анальний секс: як отримати максимальне задоволення

Дійте акуратно

Проникнення виконуйте поступово, акуратно, з невеликою амплітудою і швидкістю, уникаючи різких рухів. Якщо проникнення дається важко, скористайтеся більшою кількістю лубриканту, а також додатковою стимуляцією ерогенних зон. Якщо рухи не викликають неприємних відчуттів, ви можете приступити до дій трохи активніше. При першому анальному сексі уважно спостерігайте за реакцією своєї партнерки.

Як мінімізувати ризик занесення інфекцій

Аби мінімізувати ризик занесення інфекцій, варто пам’ятати про обов’язкове використання презерватива, а також не варто поєднувати анальний, вагінальний і оральний секс. Після одного різновиду сексу партнеру варто обов’язково змінити презерватив.

Анальний секс – чудовий варіант урізноманітнити та отримати абсолютно нові відчуття, головне – не поспішати і подарувати один одному порцію насолоди. Важливо розуміти, що від першого досвіду залежить бажання повторити і продовжувати експериментувати. Якщо у вас виникли проблеми – краще почекати, обговорити один з одним, що вас турбує, або звернутися до фахівця.

Анальний секс: як отримати максимальне задоволення

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: