Давай поговоримо про секс

Фрази, які неодмінно зіпсують секс

Слова в нашому житті відіграють дуже важливу роль, а особливо коли справа стосується сексу. Завдяки простим фразам ви можете як звабити та зацікавити партнера, так і знищити навіть саму думку про інтим і навіть зробити ваш перший секс останнім. Чого не варто говорити в моменти близькості – розберемося разом уже зараз.

iStock_59256640_LARGE1

Порівняння

Для чоловіків, як і для жінок, такі речі звучать жахливо, геть відбиваючи сексуальне бажання. Фрази на зразок «мій колишній робив так», «звичайно, це не найкращий секс у моєму житті, але…» тощо точно не сприятимуть отриманню насолоди.

Невдоволення

«Ти робиш це не так», «я не отримала задоволення», «потрібно по-іншому» тощо. Кому хочеться під час близькості слухати докори і бачити незадоволене обличчя? Туди ж фрази типу «І це все?», «Ну нарешті!» – так ви не тільки образите свою половинку, а й надовго, якщо не назавжди, відіб’єте бажання про секс із вами. Якщо вас щось не влаштовує в ліжку, обговоріть це після або скажіть іншим шляхом, наприклад: «Спробуймо так», «Дуже хочу, щоб ти зробив ось так…».

Лайка

Таку практику кожна пара сприймає індивідуально: когось це збуджує, а хтось починає відчувати себе безглуздо і пригнічено. Перш ніж викрикувати будь-які лайки під час заняття коханням, переконайтеся, що вашому партнерові це буде до душі.

Прохання не за темою

Найчастіше так чинять жінки, намагаючись маніпулювати коханим в момент вищої насолоди. Крім того, що це абсолютно недоречно, партнер може подумати, що йому абсолютно не вдалося вас збудити. Наприклад: «Ти купиш мені обручку?», «Хочу ту шубку, яку ми бачили», «Коли ти познайомиш мене з батьками?» і т.д.

Фрази, які скоріш за все зіпсують секс

Розмови про почуття

У момент інтимних стосунків чоловік хоче отримати і доставити насолоду, а не відповідати на запитання типу «Ти мене кохаєш?», «Що ти відчуваєш до мене?». Якщо вас цікавить відповідь, обов’язково підніміть цю тему, але в іншій атмосфері.

Багато слів

А чи потрібні слова взагалі? Якщо ви все ж таки хочете щось сказати, вибирайте доречні вирази. Наприклад, практично кожному чоловікові сподобається: «Ще!», «Так, це чудово!», «Я так хочу тебе», «Ти зводиш мене з розуму», а жінці: «Ти даруєш мені насолоду», «Мені дуже добре з тобою» тощо.

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: