Серіали
Дивіться також
Серіали Исчезнувшая невеста Зникла наречена: всі серії
Исчезнувшая невеста | 25.06.2020 | 2020

Якщо ви розумна, красива та успішна 40-річна жінка, то у вас точно буде натовп заздрісниць. А якщо ви до того ж виходите заміж за заможного чоловіка, то таємні вороги просто забезпечені. Але 40-річна Анна Твардовська так не думає. Вона впевнена – близькі люди раді за неї і поділяють її щастя. Але вже дуже скоро Анна зрозуміє, що це не так.

Весілля стане останнім щасливим днем ​​героїні серіалу Зникла наречена. В першу шлюбну ніч жінка зникає без сліду, та сили її рідних направляються на її пошуки. Але чи всі з них хочуть, щоб Анну знайшли? Хто щиро радіє зникненню жінки? Пасербиця, яка не бажає шлюбу свого батька та нової мачухи? Або найкраща подруга Ірина, яка закохана в чоловіка Анни?

І, схоже, єдина людина, яка щиро хвилюється через зникнення жінки, – доросла донька Анни. Ліза, яка розуміє, що з мамою сталося щось страшне, починає власне розслідування. Пошуки істини заведуть розумну дівчину в минуле її матері, про яке вона навіть і не здогадувалася. А оточення Анни виявиться до жаху лицемірним. Чи зможе Ліза докопатися до моторошної правди та знайти свою маму? Дивіться прем’єру детективної мелодрами Зникла наречена на сайті СТБ.

Автором історії Анни Твардовської виступила одна з найвідоміших сценаристок України Тетяна Гнєдаш. Саме її авторству належать такі серіали як Зоя, З вовками жити, Снайперша та Вибір матері. Сценарій до мелодрами Зникла наречена Тетяна написала за три місяці, а підготовчий процес тривав ще два. Сценаристка вже запросила  зоряний акторський склад каналу СТБ: Дар’ю Трегубову, Валерію Ходос, Клавдію Дрозд-Буніну, які раніше вже працювали з Тетяною.

Серіал Зникла наречена обіцяє глядачеві справжні сюжетні американські гірки, тому не пропустіть прем’єру мелодрами на сайті СТБ!

В ролях: Дар’я Трегубова, Клавдія Дрозд-Буніна, Валерія Ходос, Наталя Бабенко, Дмитро Паламарчук, Софія Письман, Галина Корнєєва, Віталій Іванченко, Іван Залуський та інші.

Автор ідеї: Тетяна Гнєдаш
Режисер: Майя Сомова
Сценарист: Тетяна Гнєдаш
Продюсер: Денис Пономаренко
Оператор: Роман Нижник
Кількість серій: 8

Інші серіали: Вибір матері, Було у батька двоє синів, Снайперша, За вітриною, З вовками жити, Зоя

Дякуємо!

Тепер редактори знають.