Серіали
Дивіться також
Серіали Дочки-матери Доньки-матері: всі серії
Дочки-матери | 08.01.2020 | 2020

Прем’єра романтичної комедії на телеканалі СТБ – серіал Доньки-матері!

Головні герої серіалу – Ігор і Наталя – прожили в шлюбі 17 років. Він – добродушний ветеринар з божевільною любов’ю до братів наших менших, вона – цілеспрямована і дисциплінована директорка гімназії. І сюжет серіалу Доньки-матері (2+2=6) зустрічає нас в РАГСі, де персонажі, з настільки несхожими характерами, остаточно розлучаються. Наталю не влаштовує маніакальна любов її, вже колишнього, чоловіка до своєї роботи – Ігор готовий зірватися до улюблених тварин в будь-який час дня і ночі.

Тільки ось доля вносить свої корективи в бажання пари бути порізно. На наступний день головна героїня дізнається, що вагітна від колишнього обранця і тепер вона не зовсім розуміє, що їй робити в цьому «положенні»…

Але життя виявляється ще більшою жартівницею, ніж того очікували герої серіалу Доньки-матері 2019 – спільна донька-підліток Наталі та Ігоря, Христина, теж дізнається, що вагітна. І не від когось, а від головного хулігана гімназії Нікіти Кукси, якого дуже не любить мама його дівчини, а за сумісництвом і його директорка.

Здавалося б, становище героїв скоріш драматичне (розлучення, підліткова вагітність, конфлікт батьків і дітей), але глядач від душі посміється над цими проблемами, адже якщо не можеш змінити ситуацію – зміни до неї своє ставлення. Що і зробили Наталя, Ігор і Христина. А як у них це вийшло – дивіться вже зараз на сайті телеканалу СТБ серіал Доньки-матері!

У ролях: Олександр Кобзар, Наталя Васько, Дар’я Легейда, Данило Мірешкін, Андрій Пономаренко, Богдан Буйлук, Слава Красовська та ін.

Автори ідеї: Дмитро Танкович, Олексій Поляков, Павло Кривчик, Дмитро Хрипун

Режисер: Ігор Забара

Сценарист: Катерина Колесник

Жанр: романтична комедія

Кількість серій: 36

Інші серіали: Коли ми вдомаЗдамо будиночок біля моря 

Дивіться також: серіал За вітриною

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.