Любовь Веры | 25.03.2021 | 2021

Не пропустіть приголомшливий фінал гостросюжетної історії! Дивіться онлайн серіал Вірина любов 8 серія від 25.03.2021 на сайті СТБ.

Віра дізналася, що Ігор – не її син! Але ця звістка не вплинула на її ставлення до хлопця. За короткий проміжок часу головна героїня встигла прив’язатися до учня та полюбила його, мов рідного сина. У 8 серії серіалу Вірина любов про моторошне ДТП Ігоря дізналися однокласники. Усі учні проявили ініціативу та захотіли підтримати потерпілого друга, ставши донорами крові. Чи допомогло це Ігорю у врятуванні його життя? Дізнайтеся у 8 серії серіалу Вірина любов 2021.

Тим часом подружжя Михайла й Ірини подало на розлучення і нарешті скинуло тягар з плечей. Вони відправилися в ресторан, аби відсвяткувати «день власної свободи», але не помітили, як зблизилися та усвідомили цінність одне одного. Невже для пари така подія послугувала другим шансом? Чи це була лише миттєва слабкість? Дізнайтеся відповіді на ці й інші запитання – дивіться онлайн мелодраму Вірина любов 8 серія на сайті СТБ.

Дивитися онлайн усі серії серіалу Вірина любов

Thanks!

Our editors are notified.