Любовь Веры | 22.03.2021 | 2021

Серіал СТБ Вірина любов показує історію дівчини, якій довелося робити вибір між матір’ю і дитиною. Вона намагалася врятувати обох, але їй не вдалося.

Коли Вірі було 17 років, її мати захворіла на рак. Вона тоді була ще зовсім наївною дівчинкою, яка мріяла стати вчителькою. Віра зустрічалася зі своїм однокурсником Михайлом і готувалася стати мамою. Через стрес вагітність пішла не за планом – дитина народилася недоношеною. Немовля навіть не принесли показати молодій матері, тому що воно народилося слабким і хворим. Віра зважилася віддати дитину на усиновлення в забезпечену сім’ю, щоб у неї з’явився шанс на нормальне життя.

Сімнадцять років тому Віра, як і хотіла, працює вчителькою. Вона досі згадує свого сина і мріє його знайти. Несподівано вона зустрічає того чоловіка, який забрав її дитину в той доленосний день. Невже один з її учнів – це її загублена дитина? Дивіться в серіалі Вірина любов.

В ролях: Олена Шилова, Андрій Чернишов, Максим Самчик, Зоряна Марченко, Даша Грачова, Павло Харланчук, Ольга Морозова та інші.

Режисер: Анатолій Григор’єв
Оператори-постановники – Вадим Гомербах, Олександр Земляний.
Кількість серій: 8

Дивіться також серіал: Авантюра на двох

Thanks!

Our editors are notified.