Любовь Веры | 23.03.2021 | 2021

Героїня серіалу потрапила в лапи до кривдників, і її життю загрожувала небезпека! Дивіться онлайн мелодраму Вірина любов 3 серія від 23.03.2021 на сайті СТБ, аби дізнатися, яка загроза спіткала жінку.

Ігор поповнив ряди боржників місцевих мафіозі та почав отримувати від них постійні погрози. Хлопець не зізнався батькові, що потрапив у скрутне становище, і хотів розв’язати проблему самостійно. Але у 3 серії мелодрами Вірина любов 2021 головна героїня дізналася про неприємну ситуацію, в яку потрапив її учень. Вона назбирала необхідну суму грошей та назначила зустріч з бандитами. Якби жінка знала, що чекало на неї того вечора, то ніколи б не пішла на те зловіще рандеву…

Дізнавшись про відчайдушний та сміливий вчинок, Ігор захотів віддячити вчительці. Він купив їй прикрасу, але Віра відмовилася приймати такий дорогоцінний подарунок. Хлопець збрехав, що це лише біжутерія. Хоча напередодні він здав у ломбард іменний годинник, який йому колись подарував батько. Невдовзі про це дізнався Вадим, і тепер він став підозрювати: які саме стосунки пов’язують Ігоря та Віру? Що робитиме батько? І на що обернеться цей подарунок для Віри? Дивіться у 3 серії серіалу Вірина любов від 23.03.2021.

Дивитися онлайн усі серії серіалу Вірина любов

Дивитися онлайн серіал Вірина любов – 4 серія від 23.03.2021

Thanks!

Our editors are notified.