МастерШеф

Хто стане переможцем 13 сезону проєкту «МастерШеф»?

Вже цієї суботи, 8 червня, глядачі нарешті дізнаються ім’я найкращого кухаря-аматора 13 сезону проєкту «МастерШеф». Четвірка фіналістів розділиться на пари, аби приготувати спільну страву, яка має змінити їх долю. Хто піде за крок до кубка переможця? А хто отримає звання найкращого? Не пропустіть фінальний випуск «МастерШеф»-13 від 08.06.2024 на улюбленому телеканалі СТБ.

МастерШеф 13 сезон фінал: анонс 18 випуску

Залишається кілька випробувань до того, як країна дізнається ім’я переможця 13 сезону «МастерШеф». Все визначать професійні навички учасників на кухні. 

«Ви будете працювати за однією поверхнею з людиною, з якою вже сьогодні зіткнетеся за кубок чемпіона. Ваші напарники — це саме ті, з ким ви готові йти до кінця», — заінтригують судді. 

МастерШеф 13 сезон фінал: анонс 18 випуску

Зрештою, тільки двоє увійдуть до суперфіналу. Та хто це буде? Влад, Аліна, Ірина чи Альона? І якою концепцією з трьох повноцінних страв вражатимуть суддів на фінальній дегустації? І найголовніше:

Хто стане переможцем 13 сезону проєкту «МастерШеф»?

МастерШеф 13 сезон фінал: анонс 18 випуску

Не пропустіть останній етап сезону. Та першими дізнайтеся ім’я переможця! Вмикайте телеканал СТБ 8 червня о 19:00 і дивіться 18 випуск кулінарного шоу «МастерШеф»-13.  

Video: МастерШеф 13 сезон фінал: анонс 18 випуску

МастерШеф-13 що буде у 18 випуску? Дивіться анонс фінального випуску МастерШеф 13 сезон від 08.06.2024 на сайті СТБ. Хто переможе в МастерШеф-13?

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також
banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: