Серія 24 | 29.08.2019 | Сезон 1

Не пропустіть завершальну серію мелодрами Кріпосна від 29.08.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ! Катерина вперше в житті побачила батька, якого багато років тому Червінські відправили на каторгу. Тепер він переповнений ненавистю та злобою до Петра Червінський, але чи піде знову на злочин?

Водночас, Галина, яка вагітна від керуючого будинком Червінських і відкинута ним, задумала щось страшне. Але що вона вирішила зробити та чи вдасться їй це?

Катя, після знайомства з батьком, вирішила, що їй треба терміново змінювати своє життя і залишати панів, які позбавили її щастя? Пан Червінський же задумав продати її на аукціоні, та ще і якомога дорожче. Але як на це відреагує сама Катя і Павліна, яка так любить цю дівчинку? І що скаже Григорій, який настільки небайдужий до Катерини?

Лідія Шефер, яка тривалий час горювала за Олексієм, швидко пожвавилася, коли прочитала в газеті оголошення про продаж Каті. Вона відразу помчала на аукціон, щоб самій викупити кріпосну, яку так любив Олексій, і який на її думку помер саме через неї. Але хто врешті-решт стане власником Катерини Вербицької? І як складеться тяжка доля кріпосної Каті? Не пропустіть завершальну серію захоплюючій костюмованої мелодрами Кріпосна від 29.08.2019 на телеканалі СТБ!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Кріпосна

Серіал Кріпосна 2 сезон 1 серія – дивитись онлайн

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: