Серия 1 | 06.07.2020 | Сезон 1

Не пропустіть костюмовану мелодраму Кріпосна на телеканалі СТБ! Сьогодні, в 1 серії від 06.07.2020, ви познайомитеся з головною героїнею – сиротою Катею. Ви дізнаєтеся зворушливу історію героїні, яка виросла в будинку багатих поміщиків. Сироту виховали, як справжню аристократку, але все ж вона кріпосна.

Всі події серіалу відбуваються в далекому 1856 році, відразу після закінчення війни. Це час дворянства і кріпатства – багаті купують бідних і використовують їх як підданих у своїх великих особняках. Не виняток і поміщики Червінські, ось тільки пан купує красивих дівчат ще й для власної втіхи.

Читайте також: Серіал Кріпосна. Актори і ролі

Катя бачить, як пан недолюблює її і не розуміє холодного ставлення до неї і навіщо її взагалі забрали до цього будинку ще дитиною. А пані, яка чекає сина з війни вже сім років, нарешті побачить, як її Гриша повернеться цілим та неушкодженим. Але як здивується сам Григорій, коли побачить чарівну Катю на кухні свого будинку. Але чи будуть його наміри настільки благородними, як здається Каті? Дізнайтеся просто зараз в мелодрамі Кріпосна в серії 1 від 06.07.2020 на телеканалі СТБ!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Кріпосна

Дивитися онлайн серіал Кріпосна – 2 серія від 06.07.2020

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: