Кріпосна

Video: Кріпосна: 3 серія дивитися онлайн - 07.07.2020

Дивитися онлайн серіал Кріпосна - 3 серія від 07.07.2020. Костюмована мелодрама Кріпосна серія 3 вже на сайті
Дивіться також
Кріпосна Серія 3 Сезон 1 Кріпосна: 3 серія дивитися онлайн – 07.07.2020
Серія 3 | 06.07.2020 | Сезон 1

Не пропустіть продовження костюмованої мелодрами Кріпосна. В серії 3 від 07.07.2020 ви побачите, як Катю від дощу врятує пан Олексій, який і підкорить серце кріпосної. Ось тільки мрії Катерини швидко розвіє служниця з їхнього будинку, яка впевнена, що неможливо вийти заміж за панича звичайній кріпачці. Водночас, Катя припала до душі ковалю із їхнього будинку – Назару, якого вранці побив до півсмерті їхній управитель.

Ну а в будинку пані Лідії бал в самому розпалі, де Григорій Червінський полонив серце найнеприступнішої пані Наталії. Але той зовсім не думає про одруження, йому аби в столицю повернутися і знайти там більш перспективну добродійку.

Серце Каті прагне до незнайомця, який врятував її від дощу, та і його не покидають думки про чарівну дівчину. Волею випадку, Катю відпустили кататися верхи й вона знову зустрілася з Олексієм. Але після довгої прогулянки пан розчарував її – Катя переконана, що той любить іншу. Але чи зможе пан завоювати серце неприступної та принципової незнайомки? Крім того, не пропустіть – що приховує Григорій і чого він боїться найбільше? І на що він здатний, щоб зберегти свою таємницю від батьків і суспільства? Дізнайтеся у новій серії мелодрами Кріпосна на телеканалі СТБ!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Кріпосна

Дивитися онлайн серіал Кріпосна – 4 серія від 07.07.2020

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: