Серія 22 | 27.08.2019 | Сезон 1

Не пропустіть продовження мелодрами Кріпосна серія 22 від 27.08.2019 на телеканалі СТБ! Після того, як пан Дорошенко знайшов мертвого Олексія на старому млині, він дізнався від поліції, що, за їхньою версією, Косач покінчив життя самогубством. Але поліцейський все-таки поїхав до Червінських, адже в записці, яка була біля Косача знайшли зізнання, що той ніби-то обмовив Григорія. Прийшовши до будинку Червінських, служивий повідомив, що смерть Косача тільки має вигляд  самогубства, а насправді його вбив син Петра Червінського. Що на такі звинувачення скажуть Червінські?

Катя ж, ще не знає про смерть коханого, але не може перестати марити та мучитися кошмарами. Ну а злий язик служниці Гальки й тут приніс лихо – вона розповіла Каті, що її Олексія вбили. Що ж тепер буде з бідною кріпосною Катериною, яка більше ніколи не побачить свого коханого? І як вона переживе цю страшну втрату? І що буде, коли пані Лідія дізнається про смерть Олексія, в якого вона так сильно була закохана?

І в той час, поки пан Григорій хоче разом з дружиною виїхати куди-небудь в Європу, пані Наталі вирішує разом з Катею піти на похорони Олексія. Але як на це відреагує чоловік панночки? І що трапитися, коли на похоронах пана Косача з’явиться кріпосна Катерина? Не пропустіть нову серію мелодрами Кріпосна від 27.08.2019 на телеканалі СТБ!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Кріпосна

Дивитися онлайн серіал Кріпосна – 23 серія від 28.08.2019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: