Серія 23 | 28.08.2019 | Сезон 1

Дивіться онлайн продовження мелодрами Кріпосна серія 23 від 28.08.2019 на телеканалі СТБ! Нова серія вам покаже, як Петро Червінський, всього через два місяці після смерті дружини, привів в їхній будинок нову жінку. Але про це поки не знає його син Григорій, який поїхав в Париж і скоро повинен повернутися додому. Якою ж буде Гришина реакція, коли він побачить у власному будинку жінку, через яку померла його мати?

Петро Іванович наказав всім зняти з себе траур і тільки Катя наважилася ослухатися наказу пана. На подив, на захист бідної кріпосної в горі стала пані Лариса, яку і привів в будинок Петро. І поки закохані насолоджуються один одним, Григорій і Наталі вже під’їжджають до будинку …

У будинку Косачів триває траур за загиблим Олексієм, якого всі досі вважають самогубцем. Родині Косачів взявся допомагати пан Дорошенко – його найкращий друг, який не вірить в те, що Олексій міг сам позбавити себе життя. Тепер Ніколя хоче знайти вбивцю свого друга, будь якою ціною. Але як він це зробить, якщо розслідування офіційно закрито?

Які ще неймовірні повороти долі чекають головних героїв? Дізнайтеся про все в новій серії мелодрами Кріпосна від 28.08.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Кріпосна

Дивитися онлайн серіал Кріпосна – 24 серія від 29.08.2019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: